הקפאת שומן

אילו אזורים בגוף ניתן לעצב באמצעות הקפאה והמסה של שומן?

ההבנה כי עיצוב וחיטוב הגוף חשובים מאין כמותם הפכה לקונצנזוס בחברה הישראלית. ראשית כל ברגע שהגוף שלנו מעוצב הרי שאנחנו הרבה יותר בריאים וכל המדדים שלנו נמצאים במיקום הרבה יותר טוב כאשר בין היתר ניתן להזכיר את הכולסטרול שיורד, את ספירת הסוכר המופחתת ואת תפקוד הלב והאיברים הפנימים. לא רק זאת אלא שגוף מחוטב הוא דבר אסתטי והוא מעלה את הביטחון העצמי שלנו ומאפשר לנו להגיע להישגים הרבה יותר גדולים בקריירה והן בזוגיות שלנו. על כן אין להתפלא כי רבים שואלים איזה אזורים ניתן לעצב באמצעות הקפאה והמסה של שומן? התשובה היא שכמעט כל אזור בגוף ניתן לעצב באמצעות המסת שומן. אזורים נפוצים כמו הבטן הירכיים והמותניים ואזורים פחות נפוצים כמו הגב או הברכיים. למעשה כמעט בכל מקום בגוף שבו יש שומן ניתן לבצע המסת שומן וזהו דבר בעל ערך אדיר.

הכירי את שיטת הקפאת השומנים עם מכשיר הקולטק COOLTECH

מדוע המסת שומן משנה סדרי עולם?

הקפאה והמסה של שומן היא בעלת ערך עצום מכיוון שהיא מאפשרת לנו להיפטר מעודפי שומן בגוף בהליך פשוט וקל והכי חשוב לא פולשני. בעבר בכדי להוריד שומן בניתוח פלסטי נדרשנו לבצע שאיבת שומן שהינו הליך ניתוחי הדורש זמן החלמה ארוך ובמקרים מסוכנים יכול להיות מסוכן. אך המסת שומן מאפשרת לנו להיפטר מהשומן בקלות וללא צורך לבצע אף ניתוח. על כן אין ספק כי מדובר בהמצאה מדהימה בעלת ערך עצום. אין ספק כי ככל שיעבור זמן כך נראה עוד ועוד אנשים הבוחרים לבצע הליך זה ולבכר אותו על פני הליכים אחרים שקיימים בעולם הניתוחים הפלסטיים.

האם הקפאת שומן היא מסוכנת?

ישנם הרבה השואלים האם הקפאה והמסה של שומן מסוכנת והאם היא בטוחה. זוהי שאלה טבעית מכיוון שבכל זאת מדובר בהליך רפואי ועל כן אנחנו צריכים לשאול את עצמנו שאלות אלו. אך אנו חייבים להבין כי הקפאת שומן היא בטוחה לחלוטין ואין כל חשש לבצע אותה. אתם חייבים להבין כי כל עוד ההקפאה מבוצעת על ידי אנשי מקצוע אין כל חשש לבצע אותה.

כתוב/כתבי תגובה