כבר לא סוד מלוכלך: נשים *גם* קונות אביזרי מין

עד לפני שנים לא רבות, שנות השמונים-שנות התשעים, כל השיח על אביזרי מין היה מוסתר, כמעט ולא קיים, מי שהשתמש לא הודה ומי שלא השתמש, לא רצה לשמוע על מי שכן. השיח היה גם מאוד גברי, במובן הזה, שנשים לא היו מוכנות להודות שהן משתמשות באביזרים שכאלה, מה עוד שמספר הנשים שהיו משתמשות באמת, היה נמוך מאוד.

היום זה כבר לא סוד שלא מעט אנשים משתמשים באביזרי מין, היום זה כבר לא סוד שזוגות רבים בוחרים להשתמש באביזרים כאלה בשביל להגביר את רמת התשוקה והאינטימיות ביניהם, היום אנחנו כבר יודעים שנשים רבות משתמשות באביזרי מין מסוגים שונים. אנחנו יודעים את זה, בין היתר, כי נשים רבות בוחרות לדבר על זה, הן מספרות על זה, ואין להן שום בעיה עם זה.

האמת היא, שלא צריכה להיות להן שום בעיה עם זה, הרי לא מדובר במעשה “מלוכלך” כפי שפעם נהוג היה לראות את זה, בטח שלא מדובר במשהו לא חוקי או משהו “מופרע” או “סוטה”. מדובר בצורך לגיטימי שנשים רבות חשות שהן זקוקות לו. בין אם מדובר בנשים רווקות, נשים נשואות, וכמובן נשים שנמצאות במערכות יחסים, בין אם זה עם גבר או עם אישה.

 אביזרי מין

צריך לומר, כתוצאה מהגידול במספר הנשים שבוחרות להשתמש באביזרי מין, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא גם הרבה יותר סוגים של אביזרים, כאלה שיש בהם אלמנטים משוכללים ומיוחדים, אביזרים שבנויים בצורות שונות, אביזרים שכוללים סוגי רטט מגוונים, ועוד מגוון רחב של אביזרים שמתאימים לאזורים אינטימיים בגוף האישה. צריך לומר, שעם השנים גם נוצרו אביזרים לעינוג עצמי אשר מותאמים לצרכים שונים, בין אם כאלה שמותאמים לשימוש ביתי, שימוש בעת נסיעות, וכן אביזרים מיוחדים שמתאימים לשעת קיום יחסי מין.

כל אישה שרוצה ליהנות מאביזרי מין, לא צריכה ללכת רחוק, היא יכולה להיכנס לאתרי אינטרנט של חנויות מין ולמצוא שם מגוון רחב של אביזרים. כך היא גם נהנית מהיצע גדול וגם היא יכולה לרכוש אותם בצורה נוחה, פרטית, מבלי להיחשף.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו