מה אפשר לעשות אחרי לימודי דיבוב?

לימודי דיבוב אינם מתאימים לכל אחד, אלא רק למי שמעוניין לרכוש מקצוע מעניין וייחודי. אין צורך בניסיון או הכשרה קודמת, היות והקורס פתוח לקהל הרחב, כולל בני נוער החל מגיל 12. במהלך הקורס נלמדים תחומים ונושאים שונים ומגוונים, כך שבסיום הלימודים כל אחד יוכל לדובב סרטים או סרטונים בביטחון מלא. למעשה הקורס מתאים לכל מי שתחום המשחק זורם בעורקיו, אך הוא מעדיף להישאר מאחורי הקלעים. במהלך הקורס המשתתפים לומדים כיצד לקרוא נכון את הטקסט, היכן למקם את הדגשים המתאימים, כיצד להפיק את הקול המתאים בשילוב עם רגש ודיקציה נכונה. למעשה כל אחד שמעוניין בכך, יכול להגיע לאודישן על מנת לבחון את הפוטנציאל שלו לעסוק בתחום. מי שעובר את האודישן, יוכל ללמוד את הקורס ובסיומו לעבוד במגוון רחב של תפקידים שונים.

לימודי דיבוב – מה עושים עם זה?

כל אחד יכול להיזכר לפחות בסרט מצויר אחד מילדותו המוקדמת, שבו דמות או סיטואציה כלשהי הקסימה או ריגשה אותו מעבר לכל הגיון. באותה התקופה היינו בטוחים כי מדובר על דמות ממשית, אך למעשה זה היה המפגש הראשון שלנו עם מדובב מקצועי. מדובב איכותי יכול להפיח חיים בכל סרט אנימציה, ולהחיות כל דמות שמופיעה בו. מי שמסיים את קורס הדיבוב בהצלחה, יכול לעסוק בתחום של דיבוב סרטים מצוירים וסרטי אנימציה בארץ או בחול. מדובר על שוק שנמצא בגדילה תמידית, היות וניתן לראות יותר ויותר סרטי אנימציה איכותיים ומעניינים שמגיעים לארץ ויש צורך לדובב אותם על מנת להתאימם לקהל הילדים הישראלי. מעבר לכך, לימודי דיבוב מאפשרים לכל אחד להשתלב בתעשיית הבידור, לעבוד בתוכניות בידור שונות ולדובב סרטים וסרטונים המגיעים ממדינות אחרות.

לסיכום, לימודי דיבוב נחשבים ללימודים מרתקים ומעניינים, אשר מעניקים לבוגריהם מקצוע ייחודי ומשתלם. הבוגרים יכולים לעבוד במגוון רחב של תחומים, החל מדיבוב של סרטי אנימציה, ועד לדיבוב של סרטי טבע, תכניות טלוויזיה זרות וכמובן מגוון רחב של פרויקטים מכל העולם. מי שיודע שפה זרה, יוכל גם לדובב סרטים ואנימציות בשפה הזרה, על מנת להתאימם לילדים, שאינם מספיקים לקרוא כתוביות.


כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו