צ’קליסט להפקת חתונה קטנה בחורף

זוגות רבים אשר מעוניינים לחגוג חתונה בחורף, בוחרים לעשות אירוע קטן, אינטימי כיאה לחורף. להבדיל מאירועי קיץ שאמורים להיות גדולים, אירועים בחורף הם יותר קטנים, מצומצמים, הם צריכים להיות חמימים ואינטימיים כיאה לעונה. השאלה היא כיצד עושים את זה כך.

בשביל לא לפספס שום דבר, יש להכין רשימה של דברים אשר עליהם יש לעבור ואותם יש לספק בזמן החתונה. מדובר על דברים שבמקרים מסוימים אומנם אמורים להיות בכל אירוע ובפרט בכל חתונה, אך מאחר ומדובר בחתונת חורף, הרי שיש להדגיש שהדברים יתבצעו בצורה מעט שונה.

למשל, אנחנו יכולים במסגרת חתונת חורף, קייטרינג שאמור להתאים לעונה זו. סביר להניח שנגיש אוכל חם ולא אוכל קר, סביר להניח שנגיש משקאות שמתאימים לחורף, כמובן שהקינוחים אף הם יהיו כאלה שיתאימו יותר לתקופה ופחות קינוחים של קיץ.

עוד נקודה שאנחנו יכולים לשים לב אליה היא העיצוב. מאחר ומדובר בחתונה קטנה ואינטימית, אז העיצוב יהיה הרבה יותר מצומצם, הרבה יותר משדר חמימות, זה צריך להיות עיצוב הרבה יותר פשוט ויש מי שיבחר אפילו בעיצוב טבעי יותר ופחות עיצוב מלאכותי.

מאחר וזו חתונה קטנה, אז גם תהיה התייחסות אחרת לשטח. כלומר, המקום יהיה קטן יותר, על מנת שלא תיווצר תחושה של מרווחים גדולים במקום. בצורה כזו, יהיה ניצול אפקטיבי יותר של השטח בגן האירועים או באולם. כאן חשוב לזכור, אם בוחרים לערוך אירוע בגן אירועים בחורף, יש לוודא כמובן שהוא מקורה, אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם גשמים ורוחות. כמו כן, רצוי מאוד שהמקום יכיל תנורים על מנת שיהיה ניתן לחמם אותו. חשוב שהתנורים יעמדו במקום נוח, מצד אחד הם יחממו את האזור ומצד שני, לא יצרו תחושה של מחנק ויובש.

נקודה אחרונה, אם אנחנו בוחרים לערוך אירוע קטן, חשוב שגם לוח הזמנים באירוע יהיה סביר, בדרך כלל אירועים קטנים נערכים פחות זמן מאירועים גדולים, באופן טבעי, במיוחד אם מעוניינים לערוך אירוע אינטימי אך ורק לאנשים קרובים, משפחה וחברים.

לעוד מידע על הפקת חתונה קטנה בחורף, לחצו כאן…

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו