משלחות טיפוס לקילימנג’רו

לא מעט אנשים אוהבים טיולי טיפוס. מדובר על טיולים אטרקטיביים מאוד, אשר במהלכם אמנם הולכים לא מעט  בעליות תלולות, אך נהנים מנוף מרהיב ועוצר נשימה ובעיקר מתחושת סיפוק אדירה, אשר נוצרת מהידיעה כי הצלחתם להגיע ליעד הלא הוא ראש ההר. טיולי הטיפוס האטרקטיביים ביותר מצויים כמובן בחוץ לארץ. בחוץ לארץ ניתן למצוא הרים גבוהים, אשר כל מטייל יכול לטפס עליהם וליהנות הן מהנוף והן מחוויית הטיפוס עצמה. אחד מההרים אשר לא מעט מטפסים חובבנים ומקצועיים בוחרים לטפס עליו הינו הר קילימנג’רו המצוי בטנזניה.

למה דווקא הר קילימנג’רו

אם אתם חובבי טיפוס, אשר עדיין לא התנסיתם בטיפוס הרים מקצועי מדי, אך בכל זאת אתם מעוניינים להתחיל בטיפוס משמעותי יותר מטיפוס הרים בארץ, הרי שהטיפוס על הר קילימנג’רו הוא הדבר האידאלי עבורכם. מדובר בטיפוס אשר איננו דורש ידע טכני מורכב, אלא בעיקר יכולת להתמודד עם קור וגובה ויכולת ללכת פרק זמן משמעותי בכל יום ויום. כמובן, שכדאי מאוד שלא לצאת לטיפוס בהר זה באופן עצמאי, אלא לבחור במשלחת טיפוס אשר יוצאת לטיפוס מעין זה יחד עם מדריך מנוסה, אשר יודע כיצד להתמודד עם הטיפוס בהר, כמה ללכת בכל יום, היכן ומתי לעצור ומהו המסלול הבטוח והטוב ביותר לטיפוס על ההר. כיום ישנם לא מעט משלחות טיפוס להר קילמנג’רו וכל שעליכם לעשות זה לבדוק איזה משלחות מוצעות ולבחור את הטובה ביותר שבהם

כיצד תבחרו משלחת טיפוס לקילימנג’רו

משלחת טיפוס, כמו אלו שתוכלו לראות בלחיצה כאן, הינה קבוצה של מטפסים, המתאגדת יחד בכדי לטפס על הר כזה או אחר. המשלחת תלווה על ידי מדריך מקצועי ומנוסה בתחום הטיפוס על ההר, אשר יתכנן את מסלול ההליכה היטב, יכין אתכם בטרם תתחילו את הטיפוס לגבי זמן ההליכה בכל יום ויום וידע כיצד להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת תהליך הטיפוס. הבחירה במשלחת טיפוס המלווה בידי מדריך מקצועי, אשר המסלול שבה מתוכנן בצורה הטובה ביותר, הרי שיעניק לכם את חוויה הטיפוס הטובה ביותר על ההר. במהלך הטיפוס תחשפו לטבע עוצר נשימה, ליערות גשם ועוד.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו