שייט בים הבלטי – מה זה אומר?

אם אתם רוצים ליהנות מחופשה יוצאת דופן, אחת הדרכים שיש לעשות זאת היא באמצעות חופשת שייט יוצאת דופן. חופשת שייט בים הבלטי היא כזאת אשר אורכת בין 10 ימים ל14 יום, אבל כיצד שטים? ומה אפשר למצוא בחופשה מסוג זה? כל הפרטים בהמשך.

אז מה זה שייט בים הבלטי?

שיט מסוג זה הינו הרפתקה אשר מתאימה לכל אחת ואחד, כאשר הים הבלטי הינו כזה אשר מאפשר לרבים להכיר בצורה טובה יותר את שלל הערים והמדינות שנמצאות מסביב לים.

קרוז לים הבלטי הוא כזה שכדאי להזמין בין חודשים מאי לספטמבר כאשר אלה נחשבות העונות החמות יותר שבהן הים רגוע ושליו.

הים הבלטי נחשב יעד מקסים שטומן בשייט איליו שלל מנמלים שעוגנים בהם כמו הנמלים של ריגה, טאלין, שטוקהולם ואף סנט פטסבורג, כאשר בכל נמל עוגנים ויוצאים לביקור בשלל אטרקציות של המקומות השונים הכוללים: ארמונות מפוארים, טירות עתיקות, אטרקציות לכל המשפחה, מסעדות מעולות, שווקים ואף מרכזי שופינג גדולים.

במהלך השייט עצמו ובין עגינה לעצירה ניתן לגלות נוף מקסים, תופעות טבע מהממות ושאר מצוקים, תעלות ואטרקציות ימיות שניתנות לביצוע רק באמצעות שייט לים הבלטי.

אז כיצד שטים לים הבלטי?

על מנת לשוט לים הבלטי יש לבחור קרוב באוניית פאר. אוניות מסוג זה הן אוניות הנחשבות מלון לכל דבר שבו ניתן להזמין חדרים על בסיס פנסיון מלא, ליהנות מאוכל חופשי בכל ההפלגה, מבר יין פתוח, מזנון ושאר אטרקציות שמציעה האונייה כמו: מופעי בידור, ומדריכים לטיול מאורגן במדינות שבהן עוגנים.

למי מתאים שייט כזה?

שייט בים הבלטי מתאים למגוון מטיילים ונופשים ביניהם: משפחות, זוגות, קבוצות חברים, פנויים פנויות, לפנסיונרים ועוד. השייט פופולארי במיוחד משום שהוא מתרחש באוניה שלוקחת את המטיילים ממקום למקום ללא טיסות או נסיעה ארוכה ברכב.

בשל כך רבים מעדיפים טיול באירופה באמצעות שייט בים הבלטי אשר מקנה חופשה מדהימה ובלתי נשכחת.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו