בזכות אורי לופוליאנסקי יש את יד שרה

כמה פעמים נזקקתם לאמצעי עזר רפואיים ולא ידעתם למי לפנות? כמה פעמים קרה שההורים או הסבים והסבתות שלכם נזקקו לכיסאות גלגלים, הליכונים ותהיתם מהיכן תוכלו לגייס את הכסף בשביל לקנות אותם.

לשמחתכם הרבה, אתם לא צריכים לבזבז מכספכם לצורך כך, אתם גם לא צריכים לפתוח חסכונות או לחשוב כיצד אתם מקצצים בהוצאות על מנת להשקיע בכיסא גלגלים או בכל דבר אחר. כל מה שעליכם לעשות זה לפנות לארגון יד שרה, הוא יספק לכם את כל מה שאתם צריכים, בהשאלה.

ארגון יד שרה הוא מהארגונים הבולטים והחשובים ביותר בישראל. מדובר בארגון שהוקם בשנות השבעים על ידי אורי לופוליאנסקי אשר לימים הפך להיות ראש עיירת ירושלים ועם סיומו תפקידו חזר לעבוד בארגון.

ארגון יד שרה כולל סניפים בכל רחבי הארץ, סניפים אשר מנוהלים על ידי צוותי מתנדבים גדולים שעומדים לרשות הקהל הרחב. כל מי שזקוק לכיסא גלגלים או כלי עזר אחר יכול להשתמש בשירותי הארגון ולפנות אליו על מנת לקבל את מה שהוא זקוק לו. הפריסה הארצית של הארגון מאפשרת לקהל רחב מכל האזורים וממגוון רחב של יישובים ליהנות משירות זה מבלי שיצטרך לנסוע רחוק ולבזבז זמן וכסף לשם כך.

צריך לומר, הקמת הארגון היתה צעד ייחודי במיוחד בישראל של שנות השבעים שלא היתה מדינה עשירה כמו היום. צעד זה עזר בהתחלה לקהילה הקרובה לזו של אורי לופוליאנסקי מבחינת מקום מגורים (קרי ירושלים), אך כאמור, בהמשך הזמן זה התרחב למגוון רחב של מקומות בכל רחבי הארץ, וכך הארגון הפך להיות משמעותי מאוד עבור קהילות רבות.

צריך לומר, מי שמשתמש בשירותי הארגון על פי המאפיין העיקרי שלו אלה אנשים שאינם תמיד מרגישים בטוב, אנשים שמתמודדים עם מוגבלויות פיזיות שונות, אנשים מבוגרים, אנשים שיש להם בעיות בריאותיות שונות. במקרים רבים מדובר על אנשים שלא יכולים לעבוד לפרנסתם וגם אם כן, אז באופן חלקי, לפחות כל עוד הבעיה הרפואית שלהם לא נפתרת. לכן יש משמעות רחבה לפעילות של הארגון גם מבחינה חברתית וגם מבחינה כלכלית.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו