רשלנות רפואית בהריון

אין דבר יותר משמח מהריון, לא משנה אם זה הריון ראשון, שני או אפילו רביעי ההתרגשות היא עצומה וזאת מכיוון שילד מכניס כל כך הרבה אושר ושמחה לחיינו. הכניסה של אדם חדש לחיינו היא בעלת משמעויות אדירות ואין דבר המשתווה אליה. גם תקופת ההיריון מלאה בריגושים ובשמחות ואין ספק כי מדובר באחת התקופות המשמחות ביותר שיש בחיינו. אך ישנה בעיה הקשורה אל רשלנות רפואית בהריון, בעיה שלא ניתן להכחיש אותה. נראה שעל אף התקדמות הטכנולוגיה, שיפור ברמת החולים ובתי החולים אנו עדיין עדים לתופעה בה הרופאים טועים באופן תדיר. אלו יכולות להיות טעויות באבחון באחת מהבדיקות שאנו עורכים בהריון ואלו יכולות להיות טעויות בלידה עצמה. כל טעות כזאת יכולה להוביל לנזקים חמורים לילד ולהוביל לפגיעה חמורה בו. תתפלאו אולי לדעת אך רשלנות בהריון היא נפוצה מאוד וכל הורה לעתיד חייב להכיר בכך כאשר הוא פונה לטיפול רפואי בהריון.

כיצד אנחנו יכולים לצמצם את הסיכון לרשלנות בהריון?

שימו לב רשלנות רפואית בהריון היא אינה גזירת גורל ובהחלט ניתן למצוא דרך להתמודד אתה. ראשית אם אתם רוצים לצמצם את הסיכונים בזמן הלידה כדאי לכם להיעזר בדולה אשר תלווה אתכם לאורך כל הלידה ותשמור שהטיפולים הרפואיים שאתם מקבלים הינם ברמה מתאימה. דולה מכירה לעומק את ההליכים הרפואיים לטוב ולרע בזמן לידה וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם בידיים טובות. כמובן שאין תחליף לכך שאתם תקראו ותלמדו על ההליכים הרפואיים השונים וכך כאשר הצוות הרפואי יבקש את אישורכם לביצוע ההליך הרפואי אתם תוכלו לקבל החלטות הרבה יותר מושכלות וחכמות. אם אתם חוששים בנוגע לאבחונים בזמן ההיריון, דרך לצמצם את הסיכונים בהם היא לבקש חוות דעת שנייה וכך לוודא כי אין טעות באבחון ולצמצם את הסיכוי לרשלנות.

בחרו עורך דין המתמחה ברשלנות בהריון

אך מה קורה אם התרחשה רשלנות רפואית בהריון? אין ספק שמדובר בדבר נורא היכול להרוס את חיינו. כמובן שהדבר תלוי ברמת הרשלנות וברמת הנזק שקרה לילד או לאישה. אם נתקלתם ברשלנות כדאי לכם לפנות אך ורק אל עורך דין המתמחה ברשלנות בהיריון. עליכם להבין כי ההתמחות של העורך דין היא חשובה ביותר והיא מבטיחה כי הוא ייצג אתכם כמו שצריך. אם העורך דין מומחה בתביעות נזיקין אך לא ברשלנות בהיריון הרי שהתביעה שלכם תהיה הרבה פחות אפקטיבית ויכול מאוד להיות שלא תמצו את הזכויות שלכם. מידע נוסף תמצאו אצל דוד פייל – משרד עורך דין רשלנות רפואית.

זכרו כי אתם צריכים לכלכל את הילד שלכם

ישנם רבים הנתקלים ברשלנות משוועת, אך מסיבות רבות הם בוחרים שלא לתבוע את בית החולים או הרופא המטפל. עליכם להבין כי רשלנות רפואית יכולה לגרום לנזקים חמורים הן לילד והן לאם, נזקים היכולים להוביל לבעיות רבות ולירידה ביכולת ההשתכרות. בכדי להבטיח כי הפגיעה לא תשפיע עליכם באופן עמוק כדאי לכם לקבל פיצוי על הפגיעה ולהבטיח כי כך תצליחו לכלכל את הילד ואת האם. שימו לב אתם לא צריכים להרגיש לא נעים מכיוון שמי שמשלם את הפיצוי על הפגיעה היא חברת הביטוח של המוסד הרפואי ולא הרופא מכיסו שלו ועל כן אין כל מניעה להגיש תביעה.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו