הכנת החצר לקיץ: סוככים, צליות ומה שבניהם

הקיץ כבר פה, השמש זורחת הפריחות משגעות ביופיין והחצרות שלנו זקוקות להכנה וזאת על מנת שנוכל ליהנות מהחצר שלנו בצורה הטובה ביותר בחודשי הקיץ.

אם יש לכם חצר או גינה אתם בוודאי יודעים כי אין פינוק טוב יותר מלשבת בזמן הפנוי בחצר לבד או עם האנשים הקרובים ליהנות מהשמש הנעימה ומערבים קיציים נעימים במיוחד.

אז כיצד מכינים את החצר לקיץ?

כל השלבים והטיפים בהמשך.

  • פינוי פסולת – כדי להכין את החצר לקיץ חשוב בתחילה לבצע פינוי פסולת. פנו פסולת וזבלים מהחצר ונקשו אותה על מנת שלא יגיעו אליכם לחצר שלל שרצים שעלולים להיות מסוכנים. בנוסף, פינוי החצר יסייע לכם ליהנות משטח שעליו תוכלו להניח את כל החפצים והריהוט המתאימים לחצר שלכם.
  • בניית משטח – בנו משטח בחצר שלכם כדי שתוכלו לנוע בה בצורה נוחה. כיום באמצעות פריסת דשא סינטטי, בניית דק, שיטוח חצץ על גבי האדמה ושלל משטחים ניתן להכין את הקרקע לקיץ בצורה שבה לא יצמחו עשבים שוטים בחצר שרק יגרמו לכם לעקור עשבים שוב ושוב במקום.
  • ריהוט החצר – בחרו ריהוט לחצר שיתאים לעיצוב הבית שלכם לצרכים שלכם ושהיה כזה שקל להעביר ממקום למקום ולאחסן בימי החורף? בחרו ריהוט קיץ עשוי ראטן או אלומיניום שניתן לתפעל בקלות וגם כזה שיהיה עמיד נגד פגעי מזג האוויר.
  • סוככים – בחרו סוככים לחצר כמו פרגולות, סככה עשויה אלומיניום, על ידי סכך טבעי עשוי מטפסים וגפנים או שהחלו להקים בחצר צילייה גדולה. כיום הקמת ציליה ניתנת בקלות בכל מקום כך שניתן לפרוס אותה בקלות על כל שטח ולהגן עליו מפני השמש.
  • בניית מטבח חוץ – אם אתם רוצים לשדרג את חייכם תמיד תוכלו לבנות בחצר שלכם מטבח. בניית מטבח חוץ נעשית על ידי המומחים בתחום תוך שמטבח כזה מקנה לכם את היכולת לבשל בחוץ וליהנות מאירוח מושלם כמו גם מסיוע בעת האירוח וזאת, על ידי עבודה משותפת של כל המשפחה והחברים. אם אתם קצרים בתקציב תמיד תוכלו לתכנן ולבנות לבד את המטבח תוך שאתם נעזרים בסרטוני וידאו ל בניית מבטח חוץ.
  • בריכה לקיץ – בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נהנים מבריכה בחצר ביתם כאשר כיום ישנם בריכות בטון, פייברגלס, בריכות טבעיות ועוד. אם אתם רוצים לרכוש בריכה להרכבה כעצמית ובמחיר מוזל תוכלו לבחור שלל בריכות עשויות פלסטיק קשיח אותן ניתן להקים בחצר בקלות. אם אתם רוצים לבנות בריכה שתחזיק מעמד לשנים ארוכות בחרו באנשי המקצוע שמבינים את חשיבות המשאבה הטבולה בבריכה שלכם שיוכלו לבנות עבורכם בריכת בטון מכל סוג, בריכה מתועשת, בפייברגלס ועוד.

עשו את כל אלה ותוכלו ליהנות מקיץ נפלא.

 

 

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו