מבשלים בחוץ: כיצד בוחרים שיש עבור מטבחי גינה?

אחת הדרכים להיות ממזג אוויר נפלא לארח חברים ומשפחה ולנצל עד כמה שניתן את חצר הבית היא באמצעות בישול חוץ.

כיום על מנת לבשל בחוץ ניתן להקים מטבח חוץ אידיאלי שבו שיש כיריים, גריל גז ארונות אחסון פח אשפה וכל מה שצריך על מנת לבשל בחוץ בצורה פרקטית מבלי להיעזר כלל מטבח הפנימי אשר נמצא בתוך הבית.

כאשר אתם מבשלים בחוץ אתם יכולים ליהנות מהיכולת להיות עם החברים שלכם בזמן הבישול תוך שאתם לא צריכים לרוץ בכל רגע נתון אל המטבח ולשמור שם על הבישולים מבלי ליהנות מהאווירה והאירוח.

בישול בחוץ מקנה לכם גם את היכולת להיות עם כולם בזמן הבישול וגם את האופציה ליהנות מסעדה של החברים והמשפחה בעת הבישול וזאת תוך עבודה על משטח שיש גדול שכולם עובדים עליו ועוזרים.

אז כיצד בוחרים שיש עבור מטבחי גינה?

מטבח גינה הינו חיצוני ולכן בחירת משטח השיש הינם חשובה מאד כדי שהשיש יהיה מתאים ועמיד לתנאי מזג האוויר.

כאשר אתם בוחרים משטח שיש שימו לב לכמה דגשים בבחירה: 

סוג השיש – כיום ישנם מגוון סוגי שיש ביניהם שיש אבן קיסר, שיש גרניט, פורצלן, שיש טבעי ועוד כאשר לכל סוג שיש תכונות מיוחדות ומרקס ייחודי כמו גם יכולות עמידות.

שיש קיסר למשל הינו שיש פופולארי במיוחד וזאת בשל העמידות שלו שיכולה להחזיק מעמד למשך שנים ואפילו מאות שנים, תוך שיש זה הינו פופולארי במיוחד בבניית מטבחים.

גודל השיש – התאימו את גודל השיש לצרכים שלכם. החליטו אם אתם משתמשים בדלפק , בבר שניתן לשבת עליו ולעבוד או בשיש ממש כמו במשטח שעליו עובד האדם שמבשל. נסו לתכנן את המטבח החיצוני באופן פונקציונלי וכזה שמתאים לשימוש שלכם תוך התאמת שיש מתאים לקונסטרוקציה של המטבח.

איכות ועמידות – בחרו סוג שיש עמיד במיוחד מפני האקלים הישראלי. מטבח חוץ חשוף לשמש גשם, ברד ושלגים שעשויים להשפיע מאד על מצב השיש שעלול להיסדק ולהינזק ולכן חשוב לבחור שיש שמתאים למבטח חוץ ומתאים לתנאי מזוג האוויר.

התאמה לעיצוב – לבסוף חשוב לבצע התאמה של השיש לעיצוב המטבח. בדקו האם למטבח החיצוני שלכם מתאים לוח משיש או שאולי עיצוב המטבח יתכתב בצורה טובה יותר עם דלפק או משטח עץ כמו למשל משטח עץ מסוג בוצ’ר שהפך פופולארי במיוחד בבניית מטבחים. בחרו את המשטח הטוב ביותר והתאימה אותו בצבעים ובמקרם לעיצוב המטבח שלכם.

לסיכום, מטבח חוץ אשר משתלב נפלא עם שיש מתאים וגדול לעבודה משותפת, שלצד המטבח מערכות ישיבה מעוצבות ומתאימות לאירוח בחוץ יהפכו את החיים שלכם לאיכותיים ומהנים הרבה יותר.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו