חוטים לפנים – מה זה בדיוק?

אחד הטיפולים הכי פופולאריים היום במסגרת טיפולי אסתטיקה לפנים, הוא טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח. אנחנו יכולים למצוא שיטות שונות במסגרת טיפול זה, כשאין ספק שאחד הפופולאריים והבטוחים ביותר, הוא טיפול חוטים לפנים.

טיפול חוטים לפנים, הוא טיפול ייחודי אשר בשנים האחרונות לא מעט גברים ונשים בוחרים לעבור אותו, זאת על מנת ליהנות מפנים מתוחות ללא קמטים מיותרים. מדובר על טיפול שמתבצע באמצעות הזרקת חוטים לפנים, כך שאלה מותחים אותם בצורה עדינה. אותם חוטים נספגים בעור ועל כן לא רואים אותם.

לטיפול זה יש מספר יתרונות. ראשית, מדובר בטיפול הזרקות שלא דורש הרדמה ולא מתבצע באופן פולשני כמו ניתוח, מה שמלמד גם שהוא פחות מסוכן ותקופת ההחלמה שלו הרבה יותר קצר מטיפולים אחרים, דוגמא ניתוחים למתיחת פנים.

שנית, החוטים מותחים את העור באופן כזה שהם מרימים אותו ואז כל התצוגה של הפנים משתנה. במקום מראה עייף מקבלים מראה הרבה יותר רענן וצעיר.

שלישית, הזרקת חוטים לפנים זה תהליך מהיר ופשוט אשר ניתן לראות את התוצאות שלו כמעט באופן מיידי. במקום שנחכה שבועות עד שנוכל לראות את התוצאה הסופית, הרי שבאמצעות טיפול הזרקת חוטים, אנחנו נוכל לראות כבר באותו יום את התוצאות.

ארבע, החוטים בהם משתמשים הם מאוד עדינים, בטוחים, לא מדובר בחוטים שיכולים לגרום נזק לפנים. זו עוד סיבה מדובר גברים ונשים בוחרים לעבור טיפול זה.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, מתיחת פנים בחוטים שנספגים אצל ד”ר צבר, יכול להתאים לקהלי יעד בגילאים שונים. אלה לא חייבים להיות אנשים מבוגרים מאוד בהכרח, אלא גם אנשים בני ארבעים, חמישים, יכולים להשתמש בסוג טיפול זה לצורך מתיחת פנים, זה בהנחה ויש להם פנים עם קמטים והם רוצים לשנות את המראה שלהן.

על מנת לדעת מי יכול להתאים לטיפול כזה ובאיזו רמה, יש להגיע אל רופא שמתעסק ומתמחה בסוג טיפול זה, כך אפשר לדעת מי מתאים ואיזה טיפול ניתן לבצע, באיזו רמה, האם זה יהיה טיפול כולל או טיפול ברמת שיפור קלה או בינונית.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו