גולן טלקום – מה מציעה החברה?

בכל הנוגע לתחום בסלולר והאינטרנט: כיום השוק התחרותי מאפשר לרבים מהאנשים ליהנות מחבילות אטרקטיביות ומחירים מוזלים של שיחות, גלישה, שימוש בשירותי הודעות ועוד.

אחת החברות שהפכו חלק בלתי נפרד מהתחרות היא חברת התקשורת הסלולרית גולן טלקום אשר כניסתה אל שוק הסלולר היוותה מהפכה של ממש ויצרה את ‘דרך המלך’ לקבלת הוזלות בחבילות הסלולר והאינטרנט.

אבל מהי חברת גולן טלקום ואילו חבילות ומסלולים סלולר היא מציעה? כל המידע בהמשך.

מה צריך לדעת על גולן טלקום

חברה זה הוקמה על ידי איש עסקים צרפתי אשר החליט להכניס שירותים זולים יותר לעולם הסלולרי. החברה סחפה את קהל הצרכים תחת הסיסמה ‘מספיק להיות פרייארים’ והציע לקהל הצרכנים תמחור חודשי קבוע ונמוך במקום תמחור פר דקת שיחה שנחשב היה ליקר במיוחד.

כניסת החברה אל השוק הישראלי גרמה לכך שרבים יכולים ליהנות מחבילות סלולר ואינטרנט מוזלות לא רק בעת הצטרפות לגולן טלקום – אלא גם בעת קבלת שירותים מחברות אחרות כמו פלא פון ופרטנר.

כיום החברה מציעה שלל חבילות מותאמות אישית ביניהן:

  • חבילות ב29.90 – חבילות המציעות תשלום של רק 29.90 שקלים בחודש תוך קבלת שיחות והודעות ללא הגבלה וחבילת גלישה בנפח של 18 ג’יגה.
  • חבילות של 99 שקלים – חבילות אשר במחיר קבוע של 99 שקלים לחודש ניתן לקבל שיחות והודעות ללא הגבלה חבילת גלישה בנפח של 20 ג’יגה כמו גם שיחות לחו”ל ל 59 מדינות. 
  • חבילות של 39 שקלים – חבילה שבה בתשלום של 39 שקלים לחודש ניתן ליהנות משיחות והודעות ללא הגבלה תוך קבלת חבילת גלישה בנפח של 30 ג’יגה ו240 דקות שיחה ל 56 מדינות.
  • חבילות ב79 שקלים– קבלה של שיחות ללא הגבלה במחיר של 79 שקלים לחודש תוך קבלת שיחות לחול ל 56 מדינות וחבילות שירותים הכל כלול בחול ליעדים נבחרים.

אז במה בוחרים?

כאשר אתן רוצים לבחור את המסלול הנכון ביותר וודאו כי המסלול מתאים לכמות השיחות הממוצעת שלכם לחו”ל בחודש, לצרכי השימוש שלכם באינטרנט וכמובן שמו לב כי ישנה התאמה של המסלול לתקציב שלכם עבור מוצרי תקשורת.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו