אביזרי סאדו – כל מה שאוהבי השליטה צריכים לדעת!

סצנת הסאדו מאזו הפכה לסצנת פופולארית בקרב אנשים מכל העולם, כאשר בסצנה זאת ישנם השולט והנשלט והם אנשים אשר אוהבים כאב כמו גם כאלה שאוהבים לשלוט.

כיום ישנם בארץ כמה וכמה מועדוני סאדו מאזו תוך שישנם גם מרתפי עינויים המספקים את צרכיהם של רבים מהאנשים המגיעים מכל שכבות האוכלוסייה אשר פשוט אוהבים לגוון את חיי המין שלהם.

אם אתם רוצים להכניס את התשוקה שלכם ואת סצנת הסאדו למיטה שלכם עם אביזרי סאדו מיוחדים, חשוב שתדעו כי באמצעות כמה אביזרים פופולאריים תוכלו להגשים כל תשוקה.

אז אילו אביזרי מין כל אחד חייב להכיר?

כמה דוגמאות בהמשך!

אם אתם רוצים לשלוט או להרגיש נשלטים חשוב שתדעו כי ישנם כמה אביזרי מין שאסור לכם לפספס, ביניהם:

  • ספנקרים – הספנרקים הם סוג של מחבטים קטנים שנועדו להפלקות ולגרימת כאב עדין לפני גמירה או בעת קיום יחסי מין. ספנקרים עשויים מסוגי שונים חלקם מעוצבים עם קצה של שוט וחלקם מעוצבים כמו מחבט קטן וסקסי כאשר ניתן להשתמש בהם להצפות קלות וארוטיות.
  • מחסומי פה – מחסומי פה מתאימים למי שאוהב להיות נשלט ולהרגיש לכמה שעות כמו עבד נרצע. מחסומי פה ישנם מסוגים שונים כאשר חלקם עשויים עור, חלק כצעיף סקסי, כרצועה עם כדור והכל כדי שאתם תרגישו נשלטים בחדר המיטות!
  • אביזרי קשירה – אביזרי קשירה מתאימים למשחקי שליטה בין נשים ובין גברים כאשר אפשר באמצעותם לקשור אחד את השני ובכך לאפשר בין היתר גם חדירה עמוקה יותר. כיום ישנם מגוון אביזרי קשירה מסוגים שונים, כאשר חלקם מתאימים להתקנה על גבי המיטה, חלקם מתאימים לקשירה באמצעות ערכה הנתלית על הדלת וישנם אפילו כאלה אותם מתקינים על גבי התקרה.
  • מצבטי פטמות – מצבטי הפטמות מסייעים לרבים ליהנות מכאב מענג בעת עינוג עצמי ובזמן קיום יחסי מין. באמצעות מצבטים כאלה ניתן לקבל מקסימום כאב בעת אקט מיני תוך שהידיים יכולות להיות חופשיות לעינוג מושלם.
  • אזיקים וכיסוי עיניים – גם באמצעות אזיקים וכיסויי עיניים יכולים רבים להתחיל ליהנות ממשחקי שליטה תוך עינוג בן הזוג בזמן שהוא קשור ועיניו קשורות.

את שלל האביזרים ניתן למצוא גם בחנויות סקס אינטרנטיות וגם בחנויות פיזיות הנמצאות כמעט בכל עיר בארץ.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו