מה עושים במכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

משרד הרישוי, שאחראי על רישיונות הנהיגה של כולנו, יכול להחליט לשלוח כל אחד מאיתנו אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. למעשה מכון זה הוא “הרופא” של משרד הרישוי ושם יכולים לעשות לנו בדיקות שונות במטרה לראות האם אנחנו אכן כשירים לנהיגה או לא. חשוב להבין שבדרך כלל משרד הרישוי לא ישלח ככה סתם אדם אל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים שכן צריכה להיות סיבה מספיק טובה כדי שזה יקרה. הסיבות יכולות להיות נוירולוגיות, פיזיות או כל סיבה אחרת ומה שבטוח זה שעליכם להגיע כמה שיותר מוכנים לבדיקות משרד הבריאות עבור מכון הרישוי. בדרך כלל יעשו לכם בדיקות שונות במכון הרפואי, בין אם זו יכולה להיות בדיקת מאמץ, ריכוז או אפילו בדיקת ראייה כך שאליכם להיות מוכנים לכל דבר שכזה. בנוסף, זו יכולה להיות גם פגישה עם איש מקצוע מתחום הפסיכולוגיה שכן המכון יכול לבדוק גם את הצד הנפשי והרגשי של הנהג.

כיצד ניתן להתכונן לקראת בדיקות במכון הרפואי?

בין אם אתם זקוקים לרישיון הנהיגה שלכם כדי שהחיים שלכם יהיו יותר נוחים ובין אם אתם זקוקים לו כדי לעבוד, אין ספק שהוא חשוב לכם ובוודאי לא הייתם רוצים לאבד אותו. לכן, במידה והזמינו אתכם לבדיקות שונות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים, כדאי שתתכוננו לקראת העניין. זה אומר שכדאי יהיה לפנות אל עורך דין שמכיר את הענף הזה כדאי שהוא יבדוק את המקרה שלכם ובעיקר, כדי שהוא יוכל לייעץ לכם כדי לפעול ולהתנהג.

לאיזה עורך דין מומלץ לפנות?

ישנם לא מעט עורכי דין בישראל שמכירים מקרוב את הפעילות של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים וכל אחד מהם יוכל לסייע לכם. עם זאת, יש מקרים שבהם הסיוע צריך להיות דחוף כי אחרת אתם לוקחים סיכון מיותר ולכן כדאי לפנות לעו”ד שיהיה גם כמה שיותר זמין עבורכם. רק בצורה כזאת תוכלו לדעת שיש מי שיענה לכם על כל שאלה גם לאורך הדרך, אז למה אתם מחכים? חפשו עורך דין מנוסה, זמין ומוכר וכך תגדילו את הסיכויים לשמור על רישיון הנהיגה. שלכם.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו