מילה של סטייליסטית: כך תרכיבו את המלתחה המושלמת

לכל אחד מאיתנו יש הבגדים שהוא אוהב, אלה שגורמים לו להרגיש מיוחד, אלה שגורמים לו להרגיש בנוח איתם. יש מי שבוחר את המלתחה שלו על פי המראה של הבגדים, יש מי שבוחר על פי השאלה עד כמה המלתחה מעודכנת ומתאימה לנקודת זמן העכשווית, יש מי שבוחר את המלתחה שלו על פי נוחות, מבחינתו זו הנקודה החשובה.

כיצד בוחרים מלתחה? מה הם הכללים? מן הסתם, כל אחד קובע לעצמו את הכללים שנראים לו, כל אחד מחליט מה חשוב לו יותר. באופן טבעי לשאלה כיצד להרכיב מלתחה, יש אלמנטים מגוונים שיכולים להשפיע בצורות שונות, בין היתר, אנחנו יכולים להיות מושפעים משאלה כגון עלות כלכלית, תנאי מזג אוויר ועוד.

מה שבטוח הוא, שאנחנו צריכים להרגיש בנוח עם המלתחה שאנחנו בוחרים בין אם באופן מעשי כשאנחנו לובשים את הבגד ובין אם מבחינת המראה שלו. אנחנו צריכים להרגיש שהוא מתאים לנו, מתאים למבנה הגוף וכן לתנאים פיזיולוגיים אחרים.

הנה כמה נקודות שיכולות להשפיע על בחירת המלתחה, כך שנוכל לייצר את המלתחה המושלמת:

נקודה ראשונה, הבגד צריך להיות אופנתי. זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להשתמש בבגדים בסגנון של פעם, אך חשוב שהוא יתאים להווה, יתאים לנקודת הזמן בה אנחנו נמצאים.

נקודה שנייה, הבגד צריך להתאים לא רק למבנה הגוף שלנו אלא גם לגיל שלנו. לא נרצה בגיל 15 ללבוש בגדים של בני שלושים וזה לא נראה טוב בגיל שלושים ללבוש בגדים של בני 15. לכל גיל יש את הבגד שלו.

נקודה שלישית, צריכות להיות התאמות מסוימות. בין אם זה התאמות מבחינת חולצה ומכנסיים, בגדים ונעליים, בגדים ואיפור, בסופו של דבר אנחנו סך כל החלקים שמרכיבים אותנו ולכן אנחנו צריכים להתייחס לכל נקודה ונקודה.

נקודה רביעית, המלתחה שיש לנו אמורה להכיל מספיק בגדים לכל אירוע ואירוע. כלומר, אין היגיון להשתמש בבגדי עבודה לאירוע ערב או בבגדי יומיום ליציאה. לכל אירוע יש את הבגד שמתאים לו.

נקודה חמישית, מלתחה זה עניין מתחלף, אחת לכמה זמן יש לחדש אותה.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו