אירועים אקסקלוסיביים

אקסקלוסיביות מוגדרת בדרך כלל בתחושה שלכם שמשהו אחר לגמרי קורה באירוע שלכם שאי אפשר לראות במקום אחר. זו לא רק היוקרה כי אם גם העיצוב, האינטימיות, הדינמיקה הנכונה שמובילה את האירוע שלכם לפסים הנכונים, וזו ההנאה המוכחת והמורגשת של קהל שלכם שאוהב כל רגע מהאירוע שלכם. יש דרכים שונות להגיע לאותה אקסקלוסיביות מבורכת, אבל ההתחלה היא תמיד בבחירת האולם הנכון שיכיל את כל האורחים שלכם בנינוחות אבל לא יאבד אותם אי שם בחלל בגלל שפע של מקום תעשייתי ומנוכר. זוהי הגדולה של ניין nine9 במרכז המסחרי של הרצליה פיתוח שתוכלו לראות כיצד הוא מתוכנן עד לפרט האחרון כבר ברגע שתבואו לבדוק מה הוא מציע לכם.

חלל מפואר ומעוצב בצורה מיוחדת

העיצוב המרשים של ניין מרהיב כבר במבט ראשון, וגם כאשר משנים אותו לפי הדרישות של עורכי האירועים עדיין הוא ישמור על המכובדות והאלגנטיות שלו. אלה המאפיינים הבסיסיים של כל אירוע יוקרתי שתערכו, עסקי או פרטי. השמחות המשפחתיות נראות אחרת לגמרי כאשר עורכים אותן במקום שכזה, ולכן החשיבות של תכנון ועיצוב האולם קובעים אם תבחרו בהם או לא. חפשו במקום כזה את הפינות המיוחדות שנהוג היום להוסיף כדי למשוך אורחים ליהנות ממלוא האפשרויות תמצאו כמובן את האולם המרכזי שגם משמש לריקודים, אבל גם את חדר ה-VIP שתוכלו להשתמש בו באירועים מסוימים, את הבר שמשקיף למרכז העניינים, את פינות הישיבה המיוחדות שבהו אפשר להסב וליהנות מקצת שלווה יחסית. כל אלה עושים את המקום לאקסקלוסיבי ומתחשב במיוחד באורחים שלכם כולם.

בר ותפריט יוקרתיים

היוקרתיות מתבטא גם בתפריט משקאות וקולינריה איכותיים ללא פשרות. המותגים הטובים ביותר שתמצאו בבר, והתפריטים המעולים ביותר שיוצאים ישירות ממטבח השף יוכלו לגרום לכל האירוע שלכם להתרומם בכמה דרגות. האווירה נקבעת לא מעט בזכות עינוג החושים והשתייה שמשחררת את האנשים, וככל שהאוכל והמשקה הטובים משמחים אותם כך גם האירוע הופך לכזה שלא ישכחו אותו זמן רב. תפריט עילי שמביא שף המקום יתאים לכל טעם ולכל קהל מהארץ ומהעולם וזה מה שחשוב.

מקום שיש בו אטרקציות רבות

האטרקציות הרבות שתוכלו להוסיף לאירוע שלכם יישמעו וייראו הכי טוב שאפשר הודות לציוד שמותקן במקום – מערכות הגברה מעולות, מערכות תאורה מתוחכמות ומסכים ענק שיוצבו בכל מקום שבו האורחים יוכלו ליהנות ממה שתקרינו. כשרואים מקום כזה מבינים למה זה מיקום מצוין לאירועים עסקיים ופרטיים משום שהוא עונה על כל הדרישות והציפיות.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו