הדין בנוגע לנהיגה בשכרות

הידעתם כי במדינת ישראל יש יותר הרוגים לאורך השנים בתאונות דרכים מאשר במלחמות ישראל. עובדה זו אמורה לזעזע אותנו אך בפועל אנחנו מתעוררים יום יום לחדשות על עוד הרוגים בתאונות דרכים וכמעט ולא מקדישים לכך מחשבה. תאונות דרכים הן מכת מדינה ואין ספק כי יש לטפל בהן בהקדם האפשרי ולהבטיח כי הן לא יתרחשו ולא ישאירו אלמנות ויתומים ברחבי הארץ. טוב תעשה המשטרה עם תגביר את האכיפה ותבצע מדיניות רחבה כנגד פורעי חוק. אך עלינו להכיר בכך שבמדינה דמוקרטית, המשטרה לא תמיד צודקת ולעתים היא טועה. בדיוק בשביל זה יש את החוק שאנו צריכים לפעול על פיו. אך בכדי לפעול לפי החוק אנחנו צריכים להכיר אותו וכך גם כאשר מדובר על נהיגה בשכרות. נהיגה בשיכרון נקבעת על פי בדיקת דם או על פי בדיקת ינשוף ומעל 240 מק”ג לליטר בבדיקת ינשוף אתה תיחשב לנוהג בשכרות ומעל 50 מ”ג ל-100 מ”ג דם אתה גם תיחשב שיכור.

מדוע כדאי להיעזר בעורך דין אם נהגתם בשכרות?

שימו לב גם אם נתפסתם נוהגים בשכרות אף אחד לא אמר שאתם צריכים לוותר על ייצוג משפטי. ישראל היא מדינה מתוקנת בה כל אדם רשאי לייצוג משפטי בכדי לעמוד על זכויותיו. כחלק מכך גם נהיגה בשכרות מזכה בייצוג משפטי. עליכם להבין כי עורך דין יכול לסייע לכם רבות ולצמצם את מידת העונש שיוטל עליכם או אפילו לזכות אתכם לגמרי. על כן תמיד מומלץ לפנות אל עורך דין אם נתפסתם נוהגים בשכרות או בכל עבירת תנועה אחרת וכך להבטיח כי תזכו לצדק ולא תקופחו על ידי המנגנונים הממשלתיים.

הקפידו להיעזר בעורך דין המומחה בתעבורה

אם כבר אתם פונים אל עורך דין בגין נהיגה בשכרות כדאי לכם לפנות אל עורך דין המתמחה בענייני תעבורה. אתם חייבים להבין כי תחום התעבורה הוא מקיף וכולל המון תתי נושאים ועורך דין שאינו מגיע מהתחום לא יוכל לייצג אתכם כראוי. אם העורך דין מתמחה בדין מסחרי או אפילו בדין פלילי אך לא בדיני תעבורה אין טעם לפנות אליו.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו