מה באמת צריך לדעת על איטום גגות?

אין הרבה דברים מרגיזים כמו הסיטואציה שבה אתם יושבים בבית שלכם ופתאום, בלב הסערה, רואים שמתחילים לטפטף מים מהתקרה. מה עושים במצב כזה? והאם לא הגיע הזמן לשנות את הסיטואציה הזאת? אין ויכוח על כך שבישראל רוב הימים הם ימים חמים ללא גשם אך כאשר הגשם מגיע, הוא מגיע ובגדול. יתרה מכך, אותו גשם שיורד ויוצר רטיבות יוצר למעשה נזק שעלול להחמיר עם הזמן ולכן איטום גגות זה מסוג אותם הדברים שאתם חייבים לטפל בהם. זה נכון שאף פעם לא נרצה להתעסק בכך ובדרך כלל זו גם תהיה הוצאה כלכלית לא מבוטלת אך מצד שני אתם חייבים להבין: הזמן לא יעשה טוב לרטיבות והנזק רק יגדל.

בדקו את שירותי “במרומיו” לביצוע העבודה

איך כדאי לאטום את הגג?

אחד מהדברים הכי חשובים שיקבעו האם האיטום יצליח או לא, זה סוג האיטום והשיטה שבה תבחרו. לכן, בבואכם להזמין שירותי איטום גגות כדאי יהיה לפנות אל חברה שתוכל להציג ב פניכם מספר אפשרויות שונות. אומנם אולי אתם לא מומחים בתחום אך אם תקבלו ייעוץ מהטובים ביותר יהיה לכם קל יותר לבחור את שיטת האיטום הכי מתאימה לגג שלכם וכדאי לדעת שהשיטות הנפוצות ביותר הן איטום:

  • בעזרת יריעות ביטומניות
  • חומרי איטום אקריליים ופולימריים
  • שיטות איטום נוספות

אין ספק שאם אתם כבר משקיעים ואטומים את הגג עדיף לעשות זאת אחת ולתמיד כמו שצריך ולכן מומלץ לבחור בשיטת האיטום כי עמידה וטובה שיש.

אנשי המקצוע שלכם

עוד דבר קטן שיכול להשפיע בגדול על התוצאה, זו כמובן השאלה מי יבצע עבורכם את עבודת האיטום. איטום גגות זו עבודה שצריך בה לא רק ציוד מתאים ואנשי צוות אלא גם מקצועיות וניסיון רב. לכן חשוב לבדוק בידי מי אתם מפקידים את העבודה הזאת ובנוסף, כדאי שגם תבררו מראש כמה זה יעלה לכם. לא תמיד כדאי לשלם מחירים מופקעים כי לפעמים דווקא המחיר הזול יותר יוביל לעבודה מושלמת שתחזיק מעמד במשך שנים ותגן על הגג שלכם.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו