השמש כבר כאן: הכובעים הלוהטים לקיץ 2018

כל אחד מכין את עצמו לקיץ בצורה אחרת, יש מי שהולך אל החנות לקנות בגד ים, יש מי שקונה בגדים קצרים שיתאימו לצורך כזה או אחר, יש מי שבוודאי בוחר להכין את עצמו לקיץ דרך טיפול הסרת שיער או טיפולים אחרים, ויש מי שניגש אל החנות בשביל לקנות כובע מתאים לימים החמים אשר צפויים בחודשים הקרובים.

קיץ 2018 יהיה, כך מסבירים לנו לא מעט מומחים, חם מאוד וזה לא מפתיע לאור העובדה שהחורף עצמו היה חם והקיץ הקודם היה אף הוא חם מאוד. לכן אנחנו נצטרך להשתמש בכל אמצעי שיש לנו בשביל שנוכל להתמודד עם קרני השמש המעיקות, בין אם אנחנו הולכים אל חוף הים ובין אם אנחנו הולכים לשחק במגרש פתוח, יוצאים לריצה או לכל דבר אחר.

צריך לומר, יש לא מעט בנים שנוהגים לחבוש כובעים, לא רק בקיץ. זה פשוט אופנתי, במיוחד אם מדובר בכובעים של המותגים המובילים בעולם. כאשר אנחנו מדברים על מותגים מובילים, אנחנו יודעים היטב, שמרבית חברות האופנה הגדולות, בוודאי חברות שמתמחות בייצור אופנת ספורט, נוהגות לייצר, בין היתר, גם כובעים.

כובעים אלו הם חלק מחליפות ספורט כוללות, כאלה שאנחנו יכולים לראות מגוון רחב של ספורטאים בכל הענפים נוהגים ללבוש, בין ובזמן האימונים, בזמן המשחקים, וכן במסיבות עיתונאים שאחרי כל משחק או אפילו במסיבות אחרות. מדובר בספורטאים שנמצאים בחוזי חסות עם אותה חברה ולכן הם מחויבים ללבוש את הבגדים שלה ובין היתר גם לחבוש את הכובעים שלה.

אילו כובעים אנחנו נוכל למצוא בחנויות בקיץ 2018

אפשר לחלק את עולם הכובעים לשניים, יש כובעי קאקסט רגילים, כובעים שאין אחד שאין לו דוגמא של כובע כזה, ומלבדם אנחנו יכולים למצוא כובעים שמתאימים לחוף או כובעים קצת יותר מפוארים בעיצובם, כאלה שמתאימים לאירועים שונים, למשל, כובעי ברט.

אין ספק שהכובעים הבולטים של קיץ 2018, אותם כובעים שנוכל למצוא בלא מעט חנויות ואצל לא מעט בני נוער וצעירים אחרים, שייכים לחברות המובילות בעולם האופנה, ובפרט באופנת הספורט.

כך למשל אנחנו יכולים למצוא כובעים לגברים של אנדר ארמור, החברה שנחשבת היום לאחת החברות המובילות בתחום אופנת הספורט, לא מעט בזכות העובדה שאחד הספורטאים שמפרסמים אותה הוא סטף קרי כוכבה של גולדן סטייט מליגת הכדורסל האמריקאית. מלבד כובע של חברה זו, אנחנו יכולים למצוא כובעים של חברות כמו סאקוני שנחשבת לחברה המובילה בעולם הריצה, ריבוק שנחשבת לחברה מאוד פופולארית בענפי ספורט רבים, קונברס אשר מייצרת את נעלי האולסטאר הידועות, אדידס אשר אין צורך להזכיר איזו חברה גדולה ומרכזית היא בענפי ספורט רבים, חברת ברוקס שגם היא נחשבת לחברה מובילה בתחום הריצה ועוד.

בנוסף, אנחנו יכולים למצוא כובע מדגם ניו ארה New Era שנחשב מאוד אופנתי ונקרא גם כובע ניו יורק. מדובר בכובע עם הסמל של קבוצת הבייסבול הכי מוכרת בעולם, היאנקיס, הקבוצה שהפכה מזמן לסמל ניו יורקי ואפילו לסמל אמריקאי. אנחנו יכולים לראות לא מעט צעירים וצעירות חובשים כובע NY בגאווה, בכל רחבי העולם, על אף שאין להם קשר לניו יורק וחלקם כלל לא ביקרו בה. כובע זה גם מאוד פופולארי בקרב צעירים וצעירות ישראליים, אשר נחשפו ליאנקיס ולסמל של הקבוצה דרך סדרות טלוויזיה, סרטים או דרך לבוש אופנתי של זמרי היפ הופ, אשר גם הם כידוע, נחשבים למובילי תרבות, בפרט בכל מה שקשור לאופנה, בין אם מדובר בבגדים רגילים ובין אם מדובר בכובעים.

 

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו