דלתות כניסה מעץ מלא – למי זה מתאים?

אם אתם נמצאים בהליך של בניית בית או עיצוב ושיפוץ של דירה קיימת – חשוב שתדעו כי דלתות הכניסה הם אמצעי חשוב אשר מכתיב את עיצוב הבית.

כיום דלתות כניסה נחשבות לכאלה היכולות לשנות את פני עיצוב הבית. אבל לאיזה סגנון מתאימות דלתות כניסה מעץ מלא? כל המידע בהמשך.

תהליך בנייה ושיפוץ של בית הוא כזה אשר חייב להיעשות בצורה נכונה שכן הבחירה של המטבח, של הריהוט, של המעקות, הרצפות וכמובן בחירת הדלתות  -הן בחירות אשר ילוו אתכם לאורך שנים.

כאשר אתם בוחרים דלתות כניסה מעץ מילה דעו כי אתם יכולים להתאים אותם למגוון סגנונות עיצוב ביניהם:

עיצוב כפרי – דלתות עשויות עץ מלא מתכתבות בצורה נפלאה עם עיצוב כפרי. באמצעות דלתות העשויות עץ ומראן המסיבי ניתן להקנות לדלת הכניסה את המראה החמים והמזמין אשר עיצוב כפרי נועד להשיג.

עיצוב מודרני – דלתות עשויות עץ מלא הן כאל המשתלבות נפלא גם עם עיצוב מודרני. הדלתות יכולות להיות בעלות גוונים כהים כמו גווני עץ לבן או שחור, כמו גם בגווני עץ כהה במיוחד. בכך ניתן להקנות לחלל את המראה המודרני המתאפיין בגוונים חזקים או נקיים.

סגנון פרובנס – סגנון פרובנס אשר מגיע אלינו מחבל פרובנס מצרפת מתאפיין בעץ בחיתוכים עבים, גמורים  גסים, צבעי פסטל ופרזולים נראים משל יצאו מתמונה מהמאה ה 18. דלתות עץ מלא בסגנון פרובנס, משמע כאלה המעוצבות  בסגנון הצרפתי יהוו אלמנט משלים לבתים המעוצבים בסגנון המרהיב הזה!

עיצוב התעשייתי – גם לעיצוב התעשייתי מתאימות דלתות עץ מלא והן יכולות להחליף בצורה טובה את דלתות הפלדה או את אלה העשויות מחומרים מסיביים וגסים מידי. זה נכון שעיצוב בסגנון תעשייתי עוסק בחומרים גולמיים, אך עדיין באמצעות דלת עץ מסיבית ניתן ליהנות מהמראה המושלם.

אז אם אתם רוצים לבחור דלת עץ ולהתאים אותה לבית שלכם – זה הזמן לפנות אל המומחים בתחום להתאמת דלת עץ בעיצוב אישי.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו