טיפים לבחירת מעצבת למרפסת וגינות

עיצוב החלל החיצוני בבית שלנו יכול לגרום לבית שלנו להיות מקום שנעים לבלות בו במשך כל שעות היום והלילה. בישראל מזג האוויר חם ונעים ברוב ימות השנה ולכן אנשים רבים מחלקים את הזמן שלהם בין בילוי בפנים הבית ובחלל החיצוני שלו. עיצוב של מרפסת יכול להיות הרבה יותר יצירתי מאשר ריצוף קרמי וגג פרגולה. כאשר אנחנו רוצים לעצב את המרפסת והגינה שלנו באופן מותאם אישית ומיוחד כדאי לנו להתייעץ עם מעצבת למרפסת וגינות שתכנן את הנוף החיצוני בבית שלנו באופן שיתאים לטעם האישי שלנו ולמה שאנחנו אוהבים ומעדיפים.

איך ניתן לחבר בין החלל הפנימי והחלל החיצוני בבית שלנו?

אחד הדברים שהכי חשוב לשים לב אליהם בעיצוב של בתים הוא התאמה עיצובית וסגנונית בין החלל הפנימי ובין החלל החיצוני בבית שלנו. התאמה זו יכולה לאפשר לנו לנוע בטבעיות בין פנים הבית ובין החלק החיצוני בבית שלנו. אנחנו יכולים לחבר בין החללים הללו על ידי שימוש באותם הצבעים או באותם הטקסטורות בבית שלנו. מעצבת למרפסת וגינות תוכל לסייע לנו להכניס את אותם המאפיינים העיצוביים לפנים הבית ולחלק החיצוני בו. כך למשל אנחנו יכולים לבחור שגם החלק החיצוני וגם החלק הפנימי בבית שלנו יהיו עם פריטי ריהוט ופריטי עיצוב לבנים ואיכותיים מאוד.

למה חשוב לשים לב בעת בחירה של בעלי מקצוע לעיצוב הבית?

קבלת סיוע מאנשי מקצוע בתחום העיצוב והשיפוץ בבית שלנו יכולה לאפשר לנו לשפר את המראה הכללי של הבית שלנו כך שהוא יתאים לטעם האישי שלנו ולצרכים האישיים שלנו ושל כל בני המשפחה שלנו. כאשר אנחנו באים לבחור עם איזה בעלי מקצוע אנחנו רוצים לעצב ולשפץ את הבית שלנו חשוב שנבקש לראות את תיק העבודות שלהם ונשאל אותם מהם תהליכי העבודה שלהם. בחירה של מעצבת למרפסת וגינות על בסיס הכימיה שיש לנו מולה ועל בסיס תיק העבודות הקודמות שלה תהווה מקור להצלחת העיצוב של החלק החיצוני בבית שלנו.

למה חשוב לעצב את החלל החיצוני בבית עם מעצבת מקצועית ותכנית ולא לבד?

חשוב לעצב את החלל החיצוני בבית שלנו עם מעצבת מקצועית ותכנית מסודרת ולא לבד. מעצבת למרפסת וגינות תוכל לתכנן תכנית מתאר מפורטת של הגינה והמרפסת שלנו כך שהבנייה והשיפוץ של המרפסת יהיו איכותיים וטובים מאוד. מעצבת מומחית תוכל לייעץ לנו מה נכון ומה לא נכון לעשות מבחינת בחירת הצמחים שיהיו בגינה שלנו – האם צריך צמחי צל או צמחי שמש, איזה סוג צמחים כדאי ומה כמות ההשקיה שהם צריכים. המעצבת תוכל גם לסייע לנו לבחור איזה סוג גג ואיזה סוג ריצוף אנחנו רוצים שיהיו במרפסת שלנו ואיך ניתן לשלב אותם עם הגינה החיה בבית. היא תוכל גם לייעץ לנו איך להפוך את הגינה והמרפסת שלנו ליותר לחללים פרטיים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו