נומורולוגית לערב נשים חוויתי

גבר ואישה אינם דומים. לא בגופם ולא בהווייתם. ומטבע הדברים הללו זה די ברור כי נשים חיות את החיים הללו בדרך משל עצמן, עם דגשים והתעמקויות לגבי נושאים שאולי יותר רלבנטיים עבורן ופחות עבור בני זוגן. זה לא עניין של מי יותר חזק או חכם, ובהחלט לא עניין של פמיניזם לעומת שובניזם.

המסלול של האישה שונה עוד מעצם היותה אישה, ועם הכוח המיוחד הזה של אישה זה יכול להיות מאוד מעניין לצאת אל ערב שכולו עוסק בנשים וכל מה שיכול להעסיק אותן, בגדול ובאופן פרטני וקטן וכל אלה קשורים אל נומרולוגיה גם.

מידע נוסף תוכלו למצוא גם בקישור זה.

מדברים על זוגיות

אישה מחפשת אחר זוגיות. לא כל אישה מחפשת קשר שיהיה לנצח, לא כל אישה מחפשת להביא ילדים אל העולם. אולם, אם מסתכלים על הזרם המרכזי של הנשים, רבות עושות את אותם הדברים כאשר לכל אישה יש את הדרך לפעולה משל עצמה.

אחרי שנים של מערכות יחסים חולפות, אישה וגבר בעלי טבע בריא יחפשו אחר פרטנר שאיתו באופן קבוע יהיה אפשר לחיות. כאן מתחילה לה הבעיה. אנשים בעידן המודרני חיים באופן שמקשה על כניסה אל מערכת יחסים שכזו, בייחוד כאשר רבים לא מפסיקים להיכנע אל פיתויים ואל הקלות של חיי רווקות שנשארים במעגל ללא סוף.

בדיוק כאן יכולים לערוך ערב שבו דנים בסיוע של הנומרולוגיה בכל זאת, עם בחינה של מערכות יחסים שהיו ומערכות יחסים שבהן נשים רוצות להיות.

ערב שכולו אישה

כאשר נשים נמצאות עם מטרה משותפת במקום אחד יכולים להרגיש את העוצמה של כל אלה יחדיו. מן הנקודה הזו יכולים לצמוח אל עבר של ערב צרוף חוויות מאלפות, שבמהלכו כל אישה יכולה לחקור את מערכות היחסים הזוגיות שלה, ולראות כיצד היא עוברת אל עבר שלב שבו היא נמצאת במקום שבו הכי נוח ובריא לה להיות.

נומרולוגיה יכולה להראות היכן מערכת יחסים היא נכונה, ומה נראה בתור זוגיות רצופה בבעיות עוד מן ההתחלה. בערב שכזה כל האפשרויות פתוחות, ורק צריכים להחליט על מעגל של נשים שכזה, כדי לתת לכל אחת את המקום שבו הכי מעדיפה להיות.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו