יום של כיף ורוגע

כישראלים ממוצעים, סביר להניח שאתם עובדים בעבודה שוחקת ומבלים בישיבה במשך כ-9 שעות ביום, ואולי אף יותר. בזמן הזה שרירי הגב והצוואר שלכם מתקשים וזועקים לעזרה. ואם לא די בכך, הרי שאתם חשים מותשים לאור העומס הרב של העבודה וזקוקים להפסקה. כך, יום ספא בצפון הוא דרך טובה לעשות “ריסטרט” למוח ולגוף, להשתחרר וליהנות מכל הלב.

יום ספא – למי זה מתאים?

יום ספא מפנק בצפון יכול להיות מתנה נפלאה לכל אחד. אז אם חשבתם להפתיע את האנשים שאתם אוהבים, זה הזמן לקבוע להם יום שכולו כיף. נביא רק דוגמאות אחדות של אנשים שישמחו לבלות במקום שלו ורוגע כמו מתחם קסם המגע:

  • זוגות – יום ספא הוא הבילוי המושלם עבור הזוג. כידוע, חיי האהבה אינם פשוטים והם רוויים לא פעם, בקשיים, מתחים ומריבות. עיסוי טוב משחרר לא רק את הגוף, אלא גם את הנפש. הוא מחבר מחדש בין בני הזוג ותורם רבות לטיפול הזוגי.
  • המתנה המושלמת לעובדי המשרד – עובדים אלה מבלים את רוב הזמן בישיבה, ובכך סובלים לא פעם מכאבי גב ושרירים תפוסים. עיסוי טוב יכול לסייע להם להתגבר על בעיות הגב.
  • יום גיבוש – ואם כבר מדברים על עובדים, הרי שיום ספא יכול להתאים לעובדים ביום גיבוש. זוהי ההזדמנות של המנהלים לומר תודה לעובדים המשקיעים בעבודתם מדי יום ביומו ולאפשר להם לנוח מעט ולצבור כוחות לקרת עבודה אינטנסיבית.
  • לסובלים מחרדות – פחד הוא תחושה טבעית שנועדה להזהיר אותנו מפני סכנה הולכת וקרבה. אבל לפעמים לפחד אין היגיון ועד מהרה הוא הופך לחרדה אשר טורדת את מנוחתו של האדם. עיסוי טוב, כמו גם טיפולים המבוססים על רפואה משלימה יכולים לסייע להתגבר על חרדות.

רגע של קסם בלחם הגלילית

עיסוי בספא קסם המגע הוא רק חלק מהאטרקציות המוצעות באזור. ניתן ליהנות גם מצימרים מפוארים ומפנקים הכוללים שורה ארוכה של אטרקציות. את קסם המגע הקימו נחמה ויורם מדן אשר חיים יחד בזוגיות ובאושר, ומציעים לכם לחוות את חוויות התענוג והחופש במקום ירוק וקסום הממוקם בצפון הארץ, ועל הדרך גם לחזק את הזוגיות.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו