אורי לופוליאנסקי: מעל 30 שנות עשייה למען הציבור

חמלה ואהבת האחר זה לא משהו שניתן למצוא בכל אדם. מה גם שכאשר בוחנים אנשים שעושים הרבה למען האחר, ובאמת פועלים בשטח בכדי להשיג תוצאות, מגלים שמדובר במיעוט זעום. אורי לופוליאנסקי הוכיח לאורך שנות פעילותיו איך 30 שנות עשייה למען הציבור יכולים לחולל מהפכה של ממש.

תמיד תהיתם מהו מקורה של עמותת יד שרה הפופולארית, אשר פזורה בכל רחבי הארץ? ובכן, יהיה כדאי לכם לדעת שמדובר בעמותה שהוקמה לפני עשרות שנים על ידי לופוליאנסקי, ומאז משחקת תפקיד חשוב ביכולת של אנשים לנהל את החיים שלכם בצורה שוטפת, למרות מוגבלות פיזית כזו או אחרת.

השאלת ציוד רפואי לנכים ובעלי מוגבלויות

כל אחד אשר סובל ממוגבלות פיזית כזו או אחרת, אשר פוגעת בשגרת החיים שלו ולא מאפשרת לו לנהל חיים שוטפים, יוכל למצוא תועלת בשירות שעמותת יד שרה מעניקה. כך אתם תוכלו להיות בראש שקט ובידיעה שאתם בוחרים לעשות את הדבר הנכון בסופו של דבר.

אם אתם מעוניינים לשאול ציוד רפואי מכל סוג שהוא, תוכלו לגשת אל צוות הארגון הנמצא בכל אחד מהסניפים הפזורים בארץ. לאחר מכן יבחנו את המצב שלכם, ויעזרו לכם לבחור בציוד הרפואי המתאים ביותר בשבילכם, כך שאתם תוכלו לחוש בשיפור ניכר באיכות החיים שלכם.

אורי לופוליאנסקי – עשייה ציבורית בירושלים

לא רק שאורי היה אחראי על הקמת עמותת יד שרה הפופולארית, אלא שגם שירת במגוון תפקידים ציבוריים בעיריית ירושלים, ובין היתר גם בתור ראש עירית ירושלים. אורי לופוליאנסקי חרט על דגלו הענקת זכויות ויחס שווים לכל תושב בעיר, בין אם מדובר בערבי, חרדי או חילוני. כך ידע לשמור על הסטטוס-קוו בעיר ולהפוך את כולם למרוצים.

לאורך שנות פעילותו תמיד ידע להיטיב עם האזרח הפשוט, ובכך להעלות חיוך בפניהם של האנשים שבאמת צריכים עזרה ושינוי חיובי. אין עוררין לגבי העובדה שמעטים הם האנשים שעוררו תשומת לב כה חיובית לאורך שנות פעילותם בעיריית ירושלים. מדובר באדם מיוחד שתמיד ידע מה צריך לעשות ברגע הנכון.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו