המקומות הנפוצים שיבקשו ממכם אישור נוטריוני

לישראל יש כלכלה נהדרת ויש שיגידו אחת הכלכלות המובילות בעולם בטח אם לוקחים בחשבון כי יש בה שתי אוכלוסיות גדולות שאחוז ההשתתפות שלהן בכלכלה הוא קטן ביותר. אך מה הופך את כלכלת ישראל לכזאת מוצלחת? כיצד הגענו עד הלום והפכנו את ישראל לפלא עולמי? הרי כשהוקמה המדינה הכלכלה בה הייתה קטנה, מיושנת ויש שיגידו עלובה? האם ניתן לשים את האצבע על גורם מרכזי אשר מהווה תנאי בסיסי להצלחה הכלכלית של ישראל? יש שיגידו כי הכלכלה הישראלית חווה את הצלחתה להון האנושי האיכותי שיש בה או לאימוץ טכנולוגיה חדשנית, אך אנחנו חושבים כי אחד הגורמים המשמעותיים ביותר שהשפיעו על הכלכלה הישראלית זו מערכת המשפט המצוינת שלה ובין היתר הנוטריונים ועורכי הדין שפועלים בה. כך לדוגמא אישור נוטריוני מספק וודאות עצומה לכלכלה הישראלית ואין ספק כי הוא עונה על הצרכים של החברות הישראליות בצורה נהדרת.

הסכמים עם מדינות מחו”ל

עליכם להבין כי חברה מחו”ל אשר באה לפעול בישראל חייבת לבטוח במערכת המשפט שלה ולדעת כי אם יהיה סכסוך עסקי או מחלוקת תהיה לה כתובת לפנות אליה ומקום שבו תוכל לשטוח את טענותיה ולקבל פיצוי מתאים. על כן כל חלק במערכת המשפטית וכך גם הקבלה של אישור נוטריוני הוא משמעותי ביותר ומשפיע עלינו מאוד. פעמים רבות כאשר חברות עושות הסכמים עם חברות מחו”ל הן צריכות לתרגם את החוזה שעליו חתמו לשפה שבה פועלת החברה הזרה או לכל הפחות לאנגלית. כאן נכנס לתמונה הנוטריון אשר תפקידו מוכר בכל העולם ועליו מוטלת האחריות לתרגם את המסמכים בצורה זהה למקור ולתת להם חותם המוכר לאחר מכן בכל הקהילה המשפטית והכלכלית.

מה בדבר מסמכים שאנו מגישים לבית המשפט?

אך אישור נוטריוני יש לקבל לא רק בחוזים עם חברות מחו”ל אלא גם כאשר אנחנו מגישים מסמכים לבית המשפט. פעמים רבות בעיקר בסכסוכים אזרחיים ידרוש השופט מאחד הצדדים להביא לו מסמך נוטריוני חתום וזאת בכדי להוכיח או לחזק טענה מסוימת של אחד מן הצדדים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו