תכנון ועיצוב פנים של חללים מסחריים

תכנון ועיצוב חללים מסחריים חייב להיות כזה שהושקעה בו מחשבה רבה, כמו גם תכנון נכון שכן עיצוב מסוג זה חייב לשמור על אופי העסק אך בד ובד להיות כזה שיתאים לחלל מסחרי  כל המשתמע בכך, בין אם מדובר בהקניית שירותים ללקוחות, הנגשת החלל לבעלי מוגבלויות, כמו גם שימוש פרקטי ומתאים בחלל ובמתקנים שיש בו.

עיצוב חלל מסחרי הוא שירות שנעזרים בו בתי קפה, מלונות, חנויות, קניונים, מוסדות ציבוריים, משרדים, ברים ועוד שלל רב של חללים מסחריים שנועדו לקבל ולשרת ציבור לקוחות בכל יום ויום.

בשל כך חשוב להיעזר במעצבים אשר עוסקים ומומחים בעיצוב חללים מסחריים ויכולים לתכנן את העצוב כך שהוא גם ישמור על צביון העסק וחזון הלקוח, כמו גם שהוא יהיה עיצוב פרקטי ונכון לצרכי העוברים ושבים בחלל הציבורי.

למה צריך לשים לב בתכנון ועיצוב פנים של חללים מסחריים?

אם אתם בוחרים לעצב את החלל לבד או באמצעות מעצבי פנים – חשוב בהליך תכנון ועיצוב פנים שתשימו לב לכמה וכמה דגשים במהלך העיצוב ואף לפני התהליך, ביניהם:

  • בדיקת התקציב – שימו לב כי יש לכם את התקציב הדרוש לעיצוב בצורה שרציתם וגם כזאת שתתאים לכל הדרישות של חלל ציבורי.
  • זמן העיצוב – חשוב לדעת כי זמן העיצוב מתאים לכם וכי אתם יכולים לבצע עיצוב תחת מגבלות זמן קפדניות שדרושות בעיצוב חלל ציבורי ומסחרי.
  • שילוב נכון עם הסביבה – שימו לב כי העיצוב משתלב נכון עם הנוף ועם הסביבה וכי הוא אינו פוגע בה: מה שעלול לגרום לסיבוכים בטווח האורך.
  • אטרקטיביות – חשוב שסגנון העיצוב יהיה אטרקטיבי ומושך אך גם מתאים לקהל היעד, כמו למשל: שימוש בצבעים מרגיעים בעיצוב דיור מוגן, או שימוש באלמנטים בולטים ובוהקים בעיצוב חנות אופנה לצעירים .
  • פונקציונאליות – שימו לב כי העיצוב פונקציונאלי ומתאים גם לקהל הלקוחות והציבור, תוך שהוא מנגיש בצורה טובה אלמנטים בחלל כמו מדרגות, מעליות , חדרי שירותים, חנייה ועוד.

לסיכום, על מנת לעצב נכון חלל מסחרי חשוב לקחת בחשבון את כל האלמנטים הדרושים, הסיכונים, הדרישות וההמלצות – בכך תוכלו לעצב חלל בצורה טובה.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו