המדריך לקניית משקפי שמש איכותיות

מאז שנכנסו להם משקפי השמש אל התודעה הציבורית, זה מאוד ברור לראות כיצד בעיקר במדינות חמות ישנו שימוש תדיר במשקפי שמש אשר מסייעים להסתובב באור היום מבלי להיות מוכים בסנוורים מקרני השמש החמות. המבחר של משקפי השמש הלך ונעשה כה גדול, עד כי צריכים לוודא כי את הבחירה עושים בצורה יעילה לא רק מבחינה של מחיר ועיצוב אלא מהבחינה העיקרית של הגנה מקרני השמש המסוכנות.

יכולת סינון קרני UV

הדבר הראשוני שעבורן משקפי שמש נועדו מלכתחילה הוא יכולת הסינון שלהם מפני קרני שמש מאיימות. קרני שמש אולטרא סגולות הן כאלה אשר אינן בריאות עבור בני האדם, בייחוד כשאר נמצאים ביום שטוף שמש שבו קרני השמש חודרות אל העיניים ביתר קלות ללא כל הגנות. לשם כך הומצאה העדשה הכהה אשר מסננת את קרני השמש ומאפשרת להסתובב בשמש מלאה מבלי להיות מסונוורים ועם היכולת לשמור על העיניים במשך של עונה שלמה שבה יש שמש חזקה עד השעות המאוחרות של הערב עצמו. כל עדשות משקפי השמש מגיעות עם יכולת מעולה של סינון קרינה מבלי שקיים הבדל בין עדשות זולות לעדשות יקרות מהבחינה הזו.

הצבע של העדשות

העדשות של היום מגיעות בכל מיני גוונים לבחירה האישית של כל אדם לפי ההעדפות האישיות שלו. זה אומר כי העדשה של משקפי השמש יכולה להגיע בגוון של חום, גוון של שחור, גוון של ורוד, גוון של כחול וכל גוון אחר שהוא נכון להיום מראה על סגנון אישי או על טרנד מאוד בולט שעשה את דרכו גם אל הגוונים של משקפי השמש ולא רק אל העיצוב שלהם עצמו. האם זה אומר כי הגוון הכהה יהיה יותר מוצלח מהגוון הבהיר? ממש לא. מכיוון שמדובר בציפוי של גוון ומה שעושה את הסינון זו העדשה עצמה, עם עדיפות לעדשות פולרואיד.

האיכות של המסגרת

אם רוצים לבצע שימוש נוח ונעים במשקפי שמש למשך של תקופה ארוכה צריכים לוודא כי המסגרת עצמה היא כזו אשר מספקת גמישות מצד אחד שיעיל מפני שבירות וחיבור יעיל על ידי ברגים איכותיים שמאפשר שימוש ללא כל חשש לפירוק של העדשות או של הזרועות.

למידע נוסף על משקפי שמש לחץ כאן ב”רואים שקוף”.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו