הרמת פנים באמצעות חוטים נספגים

אחד הניתוחים הפלסטיים שנחשבו במשך שנים למסובכים וקשים, היה ניתוח הרמת פנים. מדובר על ניתוח שלא מעט נשים עברו אותו על מנת לשפר את מראה הפנים שלהן. בדרך כלל עברו אותו נשים מבוגרות אשר החלו להתמודד עם קמטים בעור הפנים וכן עם צמיחה של עור מת על הפנים, דבר שיכול להוביל לצניחה של חלקים מסוימים.

כיום, פחות נהוג לבצע ניתוח הרמת פנים בצורה הסטנדרטית, בין היתר בגלל חידושים וטכנולוגיות שונות אשר מאפשרות גם למתוח את העור בצורה הרבה יותר אפקטיבית ובריאה וגם בגלל שהיום אפשר באמצעות אמצעים שונים, להשיג תוצאות הרבה יותר טובות לאורך זמן.

אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר בנושא הוא מתיחת פנים באמצעות חוטים נספגים. מדובר על טיפול שמתבצע באמצעות מילוי קמטים בחוטים, שאינם יוצרים תוספת נפח, כאשר עם הזמן החוטים נספגים בעור באופן טבעי. מדובר על חוטים בטיחותיים ונוחים לשימוש.

צריך לומר, השימוש בחוטים לצורך הרמת פנים מתבצע במקומות שונים, בין אם זה בעפעפיים אשר נוטות לצנוח כלפי מטה בשלב מסוים או בקמטים מסוימים שנמצאים באזורים שונים בעור הפנים. הרבה פעמים השימוש בחוטים נמסים בא על חשבון שימוש בטיפולי הזרקות אשר עבור רבים נחשבים לאופציה פחות מועדפת. באמצעות חוטים נמסים אפשר לחזור אל מראה צעיר ורענן יותר, ועוד ליהנות מטיפול פשוט, מהיר ונוח.

צריך לומר, כל טיפול שכזה חייב להתבצע על ידי רופא מומחה ובעל ניסיון, הטיפול יתבצע אך ורק אחרי שהרופא יבחן את עור הפנים ויחליט האם ניתן לבצע טיפול כזה וכיצד. צריך לומר עוד, הטיפול יתבצע אחרי הכנת תוכנית ברורה, עליה יסביר הרופא למטופל, על מנת שהוא ידע כיצד הוא מתכוון לבצע אותה ומה התוצאות הצפויות בסופה.

בדרך כלל התוכנית מתאימה לאנשים מעל גיל שלושים אשר מתחילים להתמודד עם קמטים וכן עם צניחת עפעפיים. תוצאות הטיפול יכולות להתאים לתקופות זמן שונות, כאשר בכל שלב אפשר לחזור על הטיפול שוב על מנת להחדיר חוטים נוספים ובכך לשמר את ההרמה וכן את המתיחה של הפנים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו