פרסום משרות בחינם למעסיקים בצפון

מי שגר בצפון יודע כי החיים באזור זה הארץ הם כאלה שמתקיימים בעצלתיים, כאשר הטבע הירוק מסביב משובב את הנפש, ונראה שהזמן במקום הפסטורלי עצר מלכת.

עם זאת בצפון עדיין ישנם בעלי עסקים חברות ומשרדים אשר רוצים לגייס עובדים בצורה טובה ויעילה למשרות שונות, וזאת מבלי להוציא תקציב רב על השמת עובדים, גיוס ופרסום מודעות דרושים בלוחות דרושים בתשלום.

אז אם אתם מעסיקים בצפון – חשוב שתדעו כיצד אפשר לפרסם משרות חינם כמו גם לגייס עובדים בצורה יעילה.

אז איך עושים זאת? הנה 3 שיטות מעולות:

  • פרסום במקומונים – נסו לבדוק באילו מקומונים בצפון אפשר לפרסם משרות בחינם או בסכום סמלי. כיום באמצעות יחסי ציבור וכתבות בעיתונים ניתן גם לפרסם את העסק וגם לציין כי אתם מחפשים עובדים. לכן חשוב לשמור על קשר עם עיתונאים בצפון, כמו גם עם משרדי יחסי ציבור שיכולים לקדם אתכם ולגייס למענכם עובדים.
  • גיוס עובדים ביום מרוכז – נסו לקיים יום מרוכז לגיוס עובדים בצפון. פרסמו פרטים חשובים אודות האירוע המרוכז באוניברסיטאות בצפון, בקיבוצים ומושבים באזור הצפון, ברשתות החברתיות ובכל מקום – בכך תוכלו ביום אחד לבצע סינון וחיפוש של שלל מועמדים אשר מתגוררים בצפון הארץ ומחפשים אחר משרות מהסוג שאתם מציעים.
  • לוחות דרושים חינמי בצפון – עוד ניתן לפרסם מודעה דרך לוחות דרושים המציעים פרסום מודעות בחינם. כיום ישנם לוחות אינטרנטיים אשר יכולים לספק לכם פרסום מודעה בחינם או תוך התנסות  בחינם.

בנוסף, אפשר לפרסם מודעת דרושים גם בשלל קבוצות ברשתות החבריות כמו גם בפוסטים בדף האישי והעסקי, באתר האינטרנט של העסק תוך שניתן לאתר אחר מועמדים טובים למשרות שאתם מציעים ברשת לינקאדין אשר מציעה בפני מעסיקים פוטנציאלים שלל פרופילים של אנשי מקצוע כמו גם קורות חיים.

בכך אפשר ליהנות מהיצע רב של מועמדים למשרות השונות ולתפקידים השונים שאתם מציעים בחברה שלכם.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו