באיזה חודשים הכי מומלץ להתחתן בחיפה?

חיפה נחשבת לאחת הערים היפות והמיוחדות ביותר בארץ. העיר מכילה שילוב מיוחד בין הישן לחדש, בין המודרני למסורתי וכמובן בין הים להרי הכרמל המהממים. כל מי שבוחר להתחתן בחיפה, מודע ליופי ולייחוד שלה. היום ניתן למצוא לא מעט אולמות אירועים בחיפה, המציעים ללקוחותיהם מקומות אירוח יפים ומושקעים, ראו באתר טנקום. כמובן שכל אחד חייב לבחור לעצמו את המקום האידיאלי ביותר עבור הצרכים והרצונות שלו, היות ולכל אולם יש את היתרונות והחסרונות שלו. לכל אולם יש את מינימום האורחים ההכרחי עבורו, מחירי המנות השונים וכמובן עיצוב מסוים, גישה לנכים, מנות מיוחדות עבור צמחונים וטבעונים ועוד. אך מעבר לשיקולים הטכניים האלו, יש צורך להתחשב גם בשיקולי מזג האוויר. אומנם נכון שהיום כבר לא ניתן למצוא אולמות אירועים שאינם ממוזגים, אך עונות השנה בהחלט מהוות גורם מהותי בבחירת האולם ובבחירת תאריך החתונה שלכם.

אולמות אירועים בחיפה – טיפים לבחירת הזמן והמקום המתאים

רוב האנשים מעוניינים להתחתן דווקא בקיץ, למרות שמזג האוויר חם יותר, כמות היתושים גדולה יותר ומחירי המנות יקרים יותר. אומנם לא כל הזוגות מודעים לכך, אך חתונה בקיץ נחשבת לאחת החתונות הפחות משתלמות. רוב הזוגות מוכנים לעבוד קשה, רק כדי להתחתן בספטמבר, שנחשב לחודש המועדף ביותר לחתונה. מדובר על חודש שבו רוב האנשים חוזרים מחופשת הקיץ שלהם, הסטודנטים עוד לא התחילו את שנת הלימודים ואורחים מחו”ל מעדיפים להגיע בסמיכות לראש השנה. כל הגורמים האלו מעלים בצורה משמעותית את הביקוש, דבר שכמובן גורר העלאת מחירים ברוב אולמות האירועים. לכן מומלץ לוותר על החלום להתחתן דווקא בחודש המבוקש ביותר, אלא להתחתן בחודש שבו הביקוש יהיה נמוך יותר, דבר שיגרום לבעלי האולמות להיות גמישים וזולים יותר (עוד פרטים בלינק https://10comm.com/places.php?cat=1&city=modiin). כדאי לדעת שבעונת הקיץ, כמות האורחים המינימלית שבעלי האולמות דורשים, גבוהה ב – 30% לפחות, מאשר כמות האורחים המינימלית בעונת החורף. בחורף ניתן להתמקח על המספר, להוריד מחירים, להוסיף פינוקים על חשבון הבית ובעיקר ליהנות מחתונה מושלמת במחיר משתלם יותר.

לסיכום, כל מי שמחפש אולמות אירועים בחיפה לצורך חתונה נעימה ומשתלמת יותר, כדאי לו לחשוב על חתונת חורף ולוותר על החום והיתושים של הקיץ.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו