לק ג’ל שחור

עיצוב וטיפוח הציפורניים הוא הדבר שנשים רבות אוהבות. אין כמו להתפנק למשך מספר שעות אצל הקוסמטיקאית עם טיפולי מניקור מושקעים, בחירת עיצוב מיוחד שיקשט את הציפורניים וכמובן שיחות וריכולים על כל נושא שבעולם.

הטרנד של לק הג’ל שנכנס בסערה לחיינו לפני כמה שנים, הפך את נושא טיפוח הציפורניים לדבר טוב ופשוט הרבה יותר. אם בעבר היינו צריכים להיזהר באופן אובססיבי בכל פעולה יומיומית כדי לשמור על עיצוב הלק על גבי הציפורניים, כיום אנו לא צריכות לחשוש מכך בזכות לק הג’ל.

לק ג’ל שחור – למי מתאים?

לק הג’ל הוא עשוי מרכיבים על בסיס ג’ל, דבר המקנה ללק עמידות וחוזק גדול יותר כך שהלק נשאר על הציפורניים למשך זמן ממושך יותר. לעיתים ניתן ליהנות מלק הג’ל למשך שבועות, ואף חודש וקצת בהתאם לקצב צמיחת הציפורניים של כל אחת.

מכיוון שלק הג’ל הפך להיות טרנד מבוקש בקרב כולן, הוא מציע מגוון צבעים וגוונים מיוחדים ויפים שכל אחת אוהבת. בין הצבעים הסטנדרטיים של אדום, ורוד, סגול, כחול ולבן יש גם צבעים מעט יותר נועזים כמו לק ג’ל שחור.

לק הג’ל השחור יכול להתאים לכולן, בהתאם להעדפות והטעם האישי של כל אחת. הגוון השחור מומלץ במיוחד לבעלות ציפורניים קצרות ללא שטח ציפורן גדול, כך שהצבע השחור מבליט יותר את הציפורן ומעניק לה מראה יפה ומעניין יותר.

לק ג’ל שחור בסגנון פרנץ

עבור אלו שנבהלות מהצבע השחור, כי הוא מאוד כהה ומעט קודר, ניתן כיום למרוח לק שחור במגוון עיצובים מיוחדים ויפים שמצד אחד יראו את הלק השחור על הציפורניים, אך מצד שני המראה לא יהיה כהה וקודר כמו שאת חוששת.

אחת מהדרכים לעשות זאת היא באמצעות יישום של לק ג’ל שחור בשיטת פרנץ. כך תוכלי למרוח על ציפורנייך צבע בסיס עדין כמו ורוד או כל גוון ורוד אחר, ובמקום למרוח את פס הפרנץ הלבן והסטנדרטי, תוכלי למרוח במקום פס שחור ויפה שישדרג מיד את מראה הציפורניים.

אוהבת לק בצבע שחור? כך תימנעי ממראה גותי וקודר

לצבע השחור יש יתרונות רבים. חוץ מכך שהוא בולט ומיוחד, הוא גם מתאים לכל סגנון מראה ולבוש שאת בוחרת. אם את אוהבת במיוחד את הצבע השחור ורוצה להתקשט עם ציפורניים בצבע הזה, אך חוששת שהן יראו מוזר או גותיות וקודרות – תוכלי בקלות לעצב את הציפורניים בעזרת שימוש עם לק ג’ל שחור, וליהנות ממראה מעוצב ויפה.

במקום לצבוע את כל הציפורניים עם לק בצבע שחור, פשוט חלקי את הצבע השחור על שתיים או שלוש מהציפורניים בידייך, ואת כל השאר צבעי בצבע עדין ורגוע אחר כמו גווני ורוד, גווני אפור בהירים, גוונים לבנים ואפילו גוונים כתומים אם את נועזת במיוחד.

דרך נוספת לעצב את הציפורניים עם לק בצבע שחור שיהיה עדין ויפה, היא באמצעות הוספת קישוטים וציורים על גבי שטח הציפורן שצבועה בשחור. כך שילובים של אותם אלמנטים יפים יוכלו לטשטש מעט את הצבע השחור הכהה, ולהעניק לציפורנייך מראה עדין ומיוחד יותר.

עיצוב ציפורניים בשחור ולבן

אחד הטרנדים הפופולריים ביותר של צבע לק ג’ל שחור, הוא שילוב גווני השחור עם לקים בגוונים לבנים בהירים. מאז ומתמיד השילוב של שחור ולבן היה יפה ומיוחד, כך שאנשים רבים אפילו אמצו את העיצוב כעיצוב השולט בכל חללי ביתם.

אם את אוהבת את גווני השחור על ציפורנייך, מומלץ לך לנסות מגוון עיצובי ציפורניים המשולבים עם גווני לבן. תופתעי לגלות כמה שילובים מעניינים ומיוחדים ניתן לעשות עם שילוב צבעים כזה, כמו אפקט השיש האופנתי שכבש נשים רבות בכל רחבי העולם.

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו