לק ג’ל פרנץ

 

תחום האסתטיקה והטיפוח הוא אחד מהתחומים האהובים במיוחד על כל אישה. ההנאה שכל אישה שואבת מפעולות טיפוח כאלו ואחרות לא מתבססת רק על המראה החיצוני, אלא על החוויה הכללית שהיא עוברת במהלך הטיפולים והפעולות השונות הקשורות לטיפוח. זוהי הסיבה מדוע נשים רבות מעדיפות להישאר באופן קבוע עם קוסמטיקאית כבר מגיל צעיר, או ספר ומעצב שיער שהן אצלו כבר עשור.

בין מריחת קרם, הסרת שיער, החלקת ועיצוב השיער יש גם את החוויה של טיפוח הציפורניים בעזרת מניקור מפנק הכולל סידור ציפורניים, צביעתן במגוון צבעים ועיצובים מיוחדים והזנה של כפות הידיים. פעולת המניקור ומריחת הלק איננה רק אסתטית חיצונית, היא גם שומרת על ניקיון הציפורניים ומגנה על שכבת הציפורן הטבעית מפני פגמים שונים.

כיום קיימים הרבה מאוד טרנדים אהובים בתחום טיפוח הציפורניים. אם בעבר הטרנד היה בעיקר בניית ציפורניים מלאכותיות, כיום הטרנד הפך להיות עיצוב של ציפורניים טבעיות במגוון צבעים, ציורים ועיצובים אופנתיים ויפים.

מהו לק בסגנון פרנץ

אחד מהסגנונות האהובים ביותר בתחום טיפוח ועיצוב הציפורניים, הוא מריחת לק בסגנון פרנץ. זהו סגנון שהיה נהוג לפני שנים רבות בקרב נשים איטלקיות שרצו לטפח את הציפורניים באופן סולידי, וכך צבעו את הציפורניים באופן מינימלי ככל האפשר.

סגנון הפרנץ הבסיסי מתבטא בצבע עדין ובהיר של כל שטח הציפורן, לרוב ורוד עדין או בז’ המתאים לצבע העור, ומעליו מריחה של פס דק ואחיד בצבע לבן אטום. כך הציפורניים מעוצבות בצורה אסתטית ויפה, אך לא באופן צעקני ובולט מדי.

לק ג’ל פרנץ – אינספור עיצובים

כיום עם קשת הצבעים הרחבה שניתן למצוא בתחום הלקים, ניתן לעצב את הציפורניים בסגנון פרנץ עם אינספור עיצובים מיוחדים ואופנתיים. לאלו המעוניינות בצביעה סולידית ומינימלית ככל הניתן, קיימת אפשרות של צביעת הציפורניים בסגנון פרנץ מסורתי של לק בצבע גוף ופס לבן עדין ודק בצבע לבן.

לאלו המעוניינות בעיצובים שונים ומעניינים יותר, ניתן להוסיף לפס הלבן מגוון של עיטורים מיוחדים כמו מדבקות, ציורים ואפילו אבני חן קטנות ונוצצות כך שהאצבעות נראות ממש כמו תכשיט.

בשנים האחרונות גילינו את לק הג’ל המבטיח לק איכותי ועמיד הרבה יותר לעומת לק רגיל, כך שניתן ליהנות אפילו מספר שבועות עד חודש מלק יציב שאינו נמרח או מתקלף. גם באמצעות לק הג’ל ניתן לעצב את הציפורניים בסגנון פרנץ מיוחד עם המון עיצובים יפים, ועמידות גבוהה יותר של הלק על גבי הציפורן.

כך תוכלי לעשות לק פרנץ לבד

כל אישה אוהבת להתפנק במכון קוסמטיקה. זהו זמן איכות מעולה שהיא מעבירה יחד עם חברותיה, שכנותיה או אפילו נשים שהיא פוגשת במקום עצמו. אם מסיבה כזו או אחרת נבצר ממך להגיע למכון כדי לבצע מניקור שגרתי ולחדש את הלק על ציפורנייך, תשמחי לדעת כי תוכלי לבצע זאת באופן עצמאי לבד בבית – כן כן, גם אם הטעם שלך הוא רק עיצוב ציפורניים בסגנון פרנץ. זה רק נשמע מסובך, אך עם מעט סבלנות והרבה יצירתיות תוכלי לעצב לעצמך ציפורניים מהממות:

  • בשלב הראשון התחילי עם מניקור לציפורנייך. המטרה המרכזית של המניקור היא לא רק לטפח ולשמר את הציפורן, אלא להכין אותה באופן הטוב ביותר לקליטת הלק שנמרח עליה ולמראה אחיד של שכבת הלק. הסירי את שאריות הלק הקודם שהיה על ציפורנייך בעזרת אצטון איכותי, מרחי על כפות הידיים ובמיוחד אזור הציפורניים קרם מרגיע שירכך את העור, ובעזרת דוחף עור דחפי את העור הסורר שצמח לך על גבי שטח הציפורן. לסיום נגבי היטב את הציפורניים משומן שהצטבר עליהן, כך שהלק ייתפס עליהן בצורה טובה יותר.
  • השלב הבא הוא עיצוב הציפורניים באורך ובצורה הרצויה לך. בדקי שהציפורניים באורך שווה והן מעוגלות או מרובעות בהתאם להעדפתך. במידה ולא, תוכלי לסדר אותן לגודל ולעיצוב הנכון בעזרת משייף ציפורניים איכותי. אם אינך מעוניינת לעצב את הציפורן בצורה אחרת ממה שיש לך כרגע, תוכלי לדלג על השלב הזה.
  • השלב האחרון (והכיפי ביותר) הוא מריחת הלק. מרחי לפחות שתי שכבות של לק בסיס בצבע המועדף עלייך על גבי כל שטח הציפורן. כדי שתוכלי לעצב את הפס הלבן בגודל ובדיוק הטוב ביותר, מומלץ להיעזר במכחול דק ומיוחד באמצעותו ניתן לצייר על גבי הציפורניים.

לק ג’ל פרנץ – מדוע הוא עדיף על לק פרנץ רגיל

מכיוון שלק הג’ל הוא העמיד ביותר לעומת לק רגיל, מומלץ למרוח על גבי הציפורניים את לק הג’ל. כך תוכלי לבצע פעולות יומיומיות שגרתיות ללא חשש של קילוף או פגמים בלק, וגם תוכלי לרחוץ כלים ולהשתמש בחומרי ניקיון ללא דאגה שהם יפגעו בצבע ועיצוב הלק שנמצא לך על הציפורניים. באופן כללי מומלץ להשתמש באופן קבוע בכפפות כאשר עובדים עם חומרי ניקוי, כך שהן יוכלו לשמור על עור הידיים שלך ולא רק על הלק.

גם את לק הג’ל ניתן למרוח על הציפורניים באופן עצמאי בבית, אך מכיוון שמדובר בלק העשוי חומרים מיוחדים ותרכובות השונות מלק רגיל – יש צורך להצטייד בערכת לק ג’ל ביתית הכוללת את כל האביזרים הנדרשים למריחת הלק, וגם מנורת UV מיוחדת המסייעת לייבוש הלק באופן הטוב ביותר.

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו