לק ג’ל מחיר

 

עולמות הביוטי והטיפוח הן הפינוק של כל אישה. טיפוח הוא הסמל לנשיות, והרי כל אישה רוצה להראות את הנשיות המיוחדת שלה. לכן כל אחת אוהבות להקדיש את זמנה וכספה בטיפולי אסתטיקה שונים שממלאים אותה באנרגיה, גורמים לה הנאה וסיפוק וגם כמובן מעניקים לה מראה יפה ומרשים במיוחד.

נוסף על רכישת ביגוד אופנתי, נעליים הורסות ומגוון אקססוריז מיוחדים ואופנתיים, נשים אוהבות גם לעבור מגוון טיפולי טיפוח שמעצימים את הנשיות שלהן כמו ביקור חודשי במספרה, טיפולי פנים וגוף אצל במכוני יופי, הסרת שיער בשיטות שונות וכמובן איך אפשר בלי טיפולי מניקור ופדיקור לציפורניים מטופחות.

לק ג’ל – הטרנד שכבש את כולן

בתחום טיפוח הציפורניים צצים ללא הרף טרנדים שונים שכל אישה שמחה לנסות על עצמה. בשנים האחרונות פרץ אלינו טרנד לק הג’ל, ונראה כי זהו טרנד שהגיע כדי להישאר. מכיוון שאנו חיים בעולם בו הכל קורה ממש מהר ואנו צריכים לעמוד בקצב החיים המהיר, אנו מחפשים אחר פתרונות ודברים מהירים ואיכותיים שנשארים לזמן רב.

לק הג’ל הוא בדיוק הפתרון לתקופה המהירה שבה אנו חיים. במקום לבזבז זמן יקר על מריחת לקים בכל שבוע או רחמנא ליצלן ימים, בעזרת לק הג’ל נהנים מציפורניים מטופחות למשך שבועות רבים ללא חשש מקילופים, סדקים ותיקונים שונים שגוזלים לנו זמן רב.

כמה עולה לק ג’ל

נראה כי לק הג’ל הוא הפתרון האידיאלי עבור כולן. אך כמה עולה התענוג המיוחד הזה? לק הג’ל נראה ומרגיש כמו לק רגיל לכל דבר, אך בגלל שהוא מכיל רכיבים מיוחדים המעניקים לו עמידות ואיכות גבוהה הרבה יותר מלק רגיל, דרך העבודה והיישום שלו על הציפורניים שונה מעבודה עם לק רגיל.

מסיבה זו המחירים של טיפולי לק ג’ל שונים ממחירים של מריחת לק רגיל אצל קוסמטיקאית, מכוני יופי, עמדות מניקור-פדיקור ואפילו עבודה עצמאית בבית עם לק הג’ל.

  • טיפולי לק ג’ל אצל קוסמטיקאית/מכונים: 75-180
  • טיפולי לק ג’ל לשימוש עצמי: 40-80
  • טיפולי לק ג’ל לרגליים: 80-100
  • טיפולי לק ג’ל לציפורניים מלאכותיות: 220-295

טיפולי לק ג’ל – מה כלול במחיר

ניתן לראות כי מחירי הטיפולים של לק ג’ל משתנים מאוד. הסיבה לכך נעוצה במספר גורמים כמו מצב הציפורניים לפני תחילת הטיפול, רצון הלקוחה לטיפוח הציפורניים לפי העדפה אישית וכמובן צורת העבודה עם לק הג’ל על גבי הציפורניים.

טיפולי לק ג’ל אצל קוסמטיקאיות או מכונים שונים כוללים לרוב טיפולים מקיפים במיוחד כמו מניקור מקצועי לפני מריחת הלק. אחד מהדברים החשובים ביישום לק ג’ל על גבי ציפורניים, הוא הכנת הבסיס של הציפורניים בצורה האפקטיבית ביותר כך שלק הג’ל ייתפס על גבי הציפורניים למשך זמן רב. 

כמובן שניתן לבצע את טיפולי לק הג’ל באופן עצמאי בבית, וזאת באמצעות ערכת ג’ל ביתית נוחה ופשוטה לשימוש. המחיר המצוין של טיפולי לק ג’ל לשימוש עצמי כולל את טווח המחירים של מיכל לק הג’ל שניתן למרוח על הציפורניים. יש לקחת בחשבון כי לצורך עבודה יעילה ואיכותית עם לק ג’ל בבית, יש צורך לרכוש באופן חד פעמי את הערכה המלאה של לק הג’ל כך שהלק יישאר על גבי הציפורניים למשך זמן רב.

לק ג’ל בבית או אצל קוסמטיקאית

אם את מתלבטת היכן לעשות את טיפולי לק הג’ל, אצל קוסמטיקאית או באופן עצמי בבית, תוכלי להחליט האם תרצי להתפנק כמה שעות אצל קוסמטיקאית מקצועית שתוכל לבצע את העבודה בזמן קצר, או להקדיש זמן רב בבית לניסיון של מריחת לק ג’ל באופן עצמי.

מצד אחד תוכלי תמיד לקבוע תור לקוסמטיקאית לצורך טיפול של לק ג’ל בפעמים בהם את ממהרת ורוצה לבצע את הטיפול מהר ועל הצד הטוב ביותר. מצד שני, תוכלי בכל זמן לרכוש ערכת טיפול של לק ג’ל לשימוש ביתי כך שבימים בהם יש לך מעט זמן פנוי, תוכלי לבצע בעצמך את מריחת לק הג’ל תוך ניסוי וטעיה, עד ללמידה עצמית של השיטות הכי טובות לכך.

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו