לק ג’ל לבן

מאז שלק הג’ל נכנס אל חיינו, אנו לא יכולות לעבור לשום סוג לק אחר. למה בכלל שנעשה זאת? הרי בלק הג’ל יש את כל היתרונות שתמיד חיפשנו בלקים – הוא עמיד ואיכותי למשך זמן רב, ניתן לרחוץ כלים או להשתמש בחומרי ניקוי שונים ללא חשש מקילוף ופגיעה בלק שיש על הציפורניים וכמובן יש כל כך הרבה צבעים ועיצובים מדליקים ויפים שניתן לעשות אתו.

לק ג’ל בגוונים שונים

איזה כיף שיש כל כך הרבה צבעים וגוונים של לק ג’ל. כך כל אחת יכולה לעצב את הציפורניים שלה באופן חופשי וככל העולה על רוחה. וכמו כל דבר שקשור לאופנה, כמה שיותר יצירתי כך הכי יפה. נייל ארטיסטיות מקצועיות ממליצות על התאמת צבעי לק בהתאם לסוג הציפורניים וגוון העור של כל אחת.

לנשים בעלות ציפורניים ארוכות ובלוטות במיוחד, מומלץ ללכת על גווני לק ג’ל עדינים וכמה שפחות בולטים. לעומת זאת, נשים בעלות מבנה ציפורניים קצר ובלתי נראה, מומלץ להבליט אותן כמה שניתן באמצעות שימוש בגוונים עזים ובולטים יותר.

לק ג’ל לבן – הבחירה של כל כלה

יום החתונה הוא היום המאושר ביותר עבור כל חתן וכלה. מכיוון שזהו היום בו הכלה צריכה להיות בשיא שלה, היא תבחר את המראה שלה באותו היום שיהיה היפה והנוח ביותר עבורה. בין בחירה של השמלה היפה ביותר שהיא תמיד חלמה עליה, עיצוב שיער אסוף או מפוזר ברישול, נעלי כלה לבנות ומעוצבות וכמובן איפור מהמם שיבליט את יופייה – היא כמובן לא מוותרת על עיצוב ציפורניים מהמם שיתאים ליום הגדול.

מכיוון שכל כלה צריכה להיות עם כמה שיותר ביגוד ואלמנטים לבנים ויפים ביום החתונה, גם הציפורניים שלה צריכות להיות מעוצבות בהתאם. לכן, לק ג’ל בצבע לבן הוא הבחירה של כל כלה, גם בגלל העמידות הגבוהה שלו למשך זמן רב וגם בגלל הצבע הלבן על הציפורניים שמשלים את המראה הכללי הלבן, נקי ויפה שלה באותו הערב.

לק ג’ל בצבע פאני באני

נשים רבות מעדיפות לצבוע את הציפורניים שלהן בצבעים עדינים ורגועים ככל האפשר במהלך יומיום. את הצבעים הבולטים והדומיננטיים הן משאירות לאירועים מיוחדים כמו חתונות, מסיבות ועוד. משום כך, טרנד הצבע של הפאני באני מושך את כולן.

אם עדיין לא שמעת על הצבע הזה, מדובר על לק ג’ל בצבע של ארנב שובב. למה שובב? בגלל שהצבע מזכיר את צבע פרוותו של ארנב לבן שהשתולל קצת בחוץ וכעת הפרווה שלו בצבע לבן מעט מלוכלך. זוהי הסיבה גם מדוע הצבע הזה אהוב על כולן, מכיוון שלא מדובר בצבע של לק ג’ל לבן רגיל, או צבע לבן אטום שמזכיר טיפקס – אלא צבע לבן מיוחד שהוא לא שקוף, אך מצד שני לא אטום כך שמתקבלות ציפורניים עם צבע מיוחד ונעים שמחמיא לכולן.

לק ג’ל לבן עם אפקט השיש

ללק ג’ל בצבעים לבנים יש יתרונות רבים. חוץ מכך שאלו צבעים יפים ונקיים שיכולים להתאים לכולן, אלו צבעי בסיס שניתן “לשחק” ולעצב אותן כיד הדמיון. לדוגמה עיצוב מיוחד של לק שתופס את העין ויוצר עניין הוא אפקט השיש.

מדובר על ציפורניים הצבועות בצבע לבן, עם קישוטים קטנים ועדינים של גווני אפור כהים שממש מזכירים את צבע השיש המעוצב שיש לנו במטבח. את היצירה של לק ג’ל בעיצוב שיש מתחילים עם מריחת בסיס של לק ג’ל בצבע לבן. זהו הבסיס של הצבע שיעניק את המראה המיוחד של הציפורן. לאחר מכן בעזרת לק שחור ומכחול דק יוצרים קווים דקים ועדינים על גבי לק הג’ל הלבן, ובעזרת מכחול עבה יותר מורחים באופן אחיד ובעדינות את הקווים השחורים לכל אורך הציפורן, כך שיתקבל מראה משויש ומיוחד.

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו