התנוחות הכי שוות לסווינגינג

אם לא פעם חשבתם להצטרף או לקחת חלק בסצנת הסווינגרס בארץ ובעולם, הרי שבחירת בני זוג נוספים, מלבד אלא שכבר קיימים – בוודאי מתאימה עבורכם.

כיום, רבים כבר יודעים כי הדרך לשפר באופן משמעותי את הזוגיות מתאפשרת תוך משחק מקדים, גיוון חיי המין, וכן, גם בחינת האופציות של חילופי זוגות.

אבל מה צריך לדעת על הנושא ואילו תנוחות הן השוות ביותר? הכנה לכם מידע חשוב שכל זוג צריך לדעת:

חילופי זוגות בארץ ובעולם, מטרתם לתת מענה עבור מי שרוצה להתנסות במשהו חדש ומרגש בחיי המין שלו. כיום, ישנם יותר זוגות שמחפשים מסיבות חילופי זוגות, בעוד שסוויניגינג הפך לתופעה מקובלת וכזאת שכל אחת ואחד יכולים לנסות להיות חלק ממנה.

קהילות אלה של סווינגרס, מזמינות זוגות שרוצים להתנסות בחוויה, להגיע אל מסיבות קלאסיות ואינטמיות, בהן מגוון אנשים אשר רוצים להכיר זוגות אחרים ואף להתוודע אליהם בכל הנוגע למיניות והחלפת בני זוג.

אז אילו תנוחות הכי שוות לסווינגינג?

לפני שנפרט אודות התנוחות הכדאיות, חשוב לדעת כי מטרתו של סויינגינג היא לאפשר חידוש וגיוון בחיי המין, כמו גם להקנות לבני הזוג מבט על השותפים שלהם בזמן שהם מקיימים יחסי מין. לכן התנוחות המומלצות יהיו: תנוחת ה’דוגי’ המפורסמת, תנוחת ה’בוקרת’ (בה בת הזוג נמצאת מעל בן הזוג), כמו גם תנוחות בעמידה או בישיבה. מטרתן של התנוחות לאפשר חושניות באקט המיני ומבט על בני הזוג העוסקים בדבר.

באמצעות גיוון בחיי המין באמצעות צעצועי מין או בחירת תנוחות פחות שגרתיות מהמסיונרית או מהתנוחות הבנאליות גם תרגש את בני הזוג, כמו גם תאפשר משחק מקדים לזוג המחויב למערכת היחסים. התנוחות מתאימות עבור מי שרוצה לגוון להכיר תנוחות חדשות ולנסות דברים שונים ומרתקים בכל הנוגע למיניות וליחסי מין.

לסיכום, באמצעות הצטרפות אל מסיבות חילופי זוגות ניתן לבצע הכרות עם עולם מעט שונה, אך בהחלט מענג! בכך, רבים יכולים להכיר סקס אחר ולשפר מאד את חיי המין שלהם.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו