השתלת שיער לנשים

רבים לא יודעים זאת, אבל נשירת שיער והתקרחות יכולה לקרות גם אצל נשים, בעוד שגנטיקה של שיער דליל, סטרס, בעיות באיזון ההורמונאלי, תזונה לא נכונה, ושאר סיבות – כולן יכולות להוביל להקרחה בקרב המין הנשי. 

בשל כך, מי שסובלת מנשירה קשה, תנסה למצוא פתרונות כמו שימוש בשמפו נגד נשירה, שימוש בוויטמינים או תכשירים למניעת נשירה, כמו גם בתוספות שיער ושאר אמצעים להשוואת הדלילות. בעוד שלא תמיד ניתן לקבל מענה מאותן שיטות ותכשירים. 

החדשות הטובות הן, שבאמצעות טכנולוגיה מתקדמת וטיפולים מקצועיים להשתלת שיער בטורקיה או בישראל- נשים יכולות להנות משיער מלא יותר, תוך מניעת דלילות הקרקפת בהמשך. אבל כיצד עושים השתלת שיער לנשים? ומדוע זה הפתרון הטוב ביותר? כול המידע בהמשך. 

מי שסובלת משיער דליל במיוחד – כדאי שתבחן את האופציה להשתלת שיער. נשים אשר מגיעות אל גילים שונים: סובלות מתזונה לקויה, מתח חרדות וגנטיקה לא טובה – והן עלולות למצוא עצמן עם קרקפת חשופה במקטעים גדולים ושיער שנוטה להישבר לנשור ולהיחלש. 

השתלת שיער לנשים – פתרון מושלם!

בשנים האחרונות, יותר ויותר נשים וגברים פונים לקליניקות אשר מבצעות השתלת שיער בישראל או בטורקיה. התהליך מתחיל עם אבחנה של רופא מקצועי שבודק את הסיבה להתקרחות , את סוג הקרקפת והשיערה, תוך בדיקת הדרך הטובה ביותר להשלים את השיער החסר. 

לאחר מכן, נעשה אבחון היכולת לבצע התאמה של שיער חדש על הקרקפת, תוך שתהליך ההשתלה נעשה בידיים מיומנות (של רופאים בלבד), בעוד שהתהליך נעשה בהרדמה מקומית, תוך טיפול במחט מיוחדת. 

התהליך מתאפשר כמובן, לאחר בחירת שערות קיימות מאזור פורה של הגוף (כמו למשל מאחורי העורף) והשתלת זקיק השיערה על הקרקפת. השערות המושתלות באמצעות מחט מיוחדת וללא כאב – נותרות זמן רב על הקרקפת ומספקות תוצאות טובות של שיער מלא, בריא ושאינו נושר. לכן רבות הנשים אשר בוחרות לבצע את הפעולה – בעיקר לאחר שטיפולים אחרים לא סייעו למנוע את ההתקרחות.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו