בניית עסק לעיצוב ציפורניים ב5 שלבים

מתכננות להקים עסק מקצועי לעיצוב ציפורניים? ובכן, לפני שתפנו לרשויות המס ולפני שתפרסמו מחירון ברשתות החברתיות – יש כמה דברים שאתן חייבות לעשות. ריכזנו בעבורכן מידע חשוב וחיוני. שנתחיל?

שלב ראשון – תכנון נכון ובניית תכנית עסקית

כדי להקים עסק מצליח, ולא משנה באיזה תחום, חשוב לבצע תכנון מוקדם ולבנות תכנית עסקית הכוללת את מכלול ההוצאות הצפויות לכן ואת ההכנסות שאתן עתידות להרוויח. תמצאו ברשת דוגמאות מצוינת לבניית תכנית עסקית, וכמובן תוכלו להיעזר בבעל מקצוע לשם כך.

שלב שני – יצירת מיתוג ושפה עיצובית

כל עסק באשר הוא, זקוק ללוגו, מיתוג ושפה עיצובית. הלוגו הוא כרטיס הביקור שלכן ובאמצעותו יזהו את העסק שלכן. טוב לדעת כי ניתן לייצר לוגו באופן עצמאי, כך שתוכלו להוזיל עלויות באופן ניכר. לצד עיצוב הלוגו, חשבו על השפה העיצובית שתרצו להעניק למותג שלכן, תוך חשיבה על בחירת הצבעים הנכונה והאלמנטים שיעטרו את הלוגו שלכן.

שלב שלישי – פנייה לרשויות המס והקמת עסק באופן חוקי

לאחר שתכננתן תכנית עסקית ויצרתן מיתוג, תוכלו להקים את העסק באופן חוקי ולפתוח תיקי עוסק ברשויות המס (ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע”מ). במעמד פתיחת התיק, תצטרכו להצהיר אם מדובר בעוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע”מ, וזאת בהתאם להכנסות הצפויות לכן.

שלב רביעי – יצירת נוכחות דיגיטלית ברשת

העסק קיים באופן חוקי, יש לכן שפה עיצוב ומיתוג ועכשיו עליכן לייצר נוכחות דיגיטלית על מנת למשוך אליכן לקוחות ולמצב את עצמכן בתחום. הקימו אתר אינטרנט מקצועי שיכלול את מלוא המידע על העסק ועל השירותים שלכן. נוסף לכך, פתחו עמוד עסקי בפייסבוק ובאינסטגרם, ומלאו אותו בעבודות שלכן, ובמידע על העסק. כמו כן, כדאי לפרסם מחירון על מנת שהלקוחות ידעו מראש מה המחירים שאתן גובות עבור השירות.

שלב חמישי – לשווק, לשווק, לשווק!

כעת, כל שנותר לכן זה רק לשווק את העסק ולדחוף אותו קדימה. ייתכן ותצטרכו להיעזר בבעלי מקצוע כמו מקדמי אתרים או מנהלי רשתות חברתיות, ובהחלט כדאי לשקול זאת לחיוב.

 

הקמת עסק חייבת להיעשות באופן מושכל, תוך בניית תוכנית עסקית, יצירת מיתוג ובניית נכוחות דיגיטלית ברשת. בהצלחה.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו