כך נשתה בסטייל…

אם אתם מוצאים את עצמכם מחפשים – בכול פעם שאתם יוצאים מן הבית – בקבוק פלסטיק שיספק מים טריים, הרי ששינוי דרוש. גם בשל הזמן שאתם מבזבזים על החיפוש וגם בשל היות בקבוקים מפלסטיק מסוכנים לבריאות. זאת בשימושים חוזרים ובעוד שהם מזהמים את הסביבה.

אם אתם לוקחים ספלי קפה מהבית ושוכחים אותם באוטו, כדאי לעבור מיד לבקבוק תרמי שמאפשר שתייה קרה או חמה בתנאים טובים ללא זיהום או טרחה. כיום ישנו בקבוק עם שם בהתאמה אישית שמתאים למבוגרים ולילדים, בעוד שבכך הוא מאפשר שיוך הבקבוק אל מי ששותה ממנו ואיתור המים או השתייה החמה, בקלות.

אבל כיצד  בוחרים את המוצר? ולמה זה כדאי?

המודעות לזיהום הסביבתי שהולך וגובר, כמו גם הרצון לייעל את החיים ולחסוך במשאבים גורם לרבים מאיתנו לבחור בקבוק תרמי מנירוסטה. המוצר עשוי נירוסטה איכותית ויש לו בדרך כלל שכבה כפולה ששומרת על הטמפרטורה של המשקה. בכך יש לבחור בקבוק למים קרים או לשתייה חמה, שניתן לשימוש של ילדים ומבוגרים. אם תרצו לשתות בסטייל – בחרו בקבוקים עם שם הילדים ושמם של ההורים – מה שיעזור לכם לשמור על הבקבוקים ולזהות אותם באופן מידי.

כמה דברים שיש לשים אליהם לב בבחירת בקבוק שתייה

כאשר אתם מזמינים בקבוקי נירוסטה און ליין, שימו לב כי מדובר במוצר איכות עשוי נירוסטה ששומר על חום וקור באמצעות שכבה כפולה. בחרו בקבוק שמאושר על ידי מכון התקנים והוא בטוח לשימוש של ילדים ומבוגרים.

אז מדוע זה כדאי? כאשר אתם בוחרים בקבוקי נירוסטה עם שמם של הילדים או שלכם, אתם נהנים ממגוון יתרונות כמו:

  • שמירה על הסביבה.
  • שמירה על חום או קור.
  • שימושיות.
  • חפץ שמחזיק מעמד לאורך זמן.
  • בריאות ללא שימוש בבקבוק פלסטיק.

אז זה הזמן לבחור בקבוק אישי עם שמכם ושמם של הילדים. זאת מתוך חנויות איכות המציעות מתנות מעוצבות עם המוצרים הטובים ביותר לחיי היום יום!

 

 

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו