דלתות לחדרים פנימיים

בחירת דלת נכונה

רוצים להאיר את החדר שלכם? התקינו דלת פנימית שיש בה זכוכית. צריכים למקם דלת באזור לח כמו בחדר האמבטיה, בחרו רק דלת פנימית עמידה למים.  בדקו מה הצרכים שלכם לפני בחירת דלתות לחדרים פנימיים. אחר כך אתרו איש מקצוע שייקח מידות ויבצע התקנה מדויקת. במילים אחרות, אל תנסו בעצמכם. התקנה לא נכונה תהרוס את הדלת וממילא היא לא תתפקד כראוי. כדאי להתייעץ, לבחון ולבדוק אלו דלתות קיימות ומה הדלת המתאימה לכם.

משקוף סמוי

רוצים לשמור על מראה נקי ואסתטי בדלת שלכם? בחרו משקוף סמוי. המשקוף קובע את המסגרת של הדלת ואת המידות, אין סיבה לצפות במסגרת העץ שממנה הוא מורכב. לפעמים הסמוי מהעין מוסיף נופך נכון יותר לכל דבר ועניין, כך גם לדלת שלכם כמובן, לכן בחירת משקוף סמוי יאפשר יופי מרהיב יותר לדלת שלכם ולמראה הכללי של הבית.

מידות

דלת סטנדרטית היא בגודל של 206 ס”מ לגובה, 90-70 ס”מ לרוחב, ויש כמובן מידות נוספות המועדפות על אחרים.  הכי חשוב להקפיד על פתח בנייה של 96 ס”מ או 86 ס”מ, וכאשר מדובר בחדר המקלחת, הקפדה על 80 ס”מ תהיה נתון מנצח. משקוף סמוי אף מאפשר פתח מדויק, ואם תרצו להחליף אחרי שנים רבות את הדלת, תהיה לכם כבר מסגרת ותחליפו אותה בקלות ובלי להסתבך.

התקנת משקוף

התקנת משקוף בדלת תהיה בגובה של 206 ס”מ, בצעו איזון משקוף בפלס ובדקו התאמת משקוף. כדאי תמיד להתקין את המשקוף על ידי החברה שתספק לכם את הדלת, והכי חשוב להמשיך ולזכור – רק מתקין מקצועי יבטיח התקנה מדויקת, אחרת אתם עלולים להסתבך בהתקנה חובבית שתפגע במערך הדלת ובסביבתה. רוצים להתקין דלת לא סטנדרטית? כאן העניין מתחיל להסתבך, אך ההתקנה אפשרית בהחלט. שוב – רק מתקין מקצועי יצליח לספק את העבודה המדויקת ביותר להתקנת דלתות לחדרים פנימיים.

לסיכום, ייצור או התקנה של דלתות לחדרים פנימיים הוא מלאכה למקצוענים. בדקו את הצרכים שלכם לפני שאתם בוחרים את הדלת היפה ביותר בחנות כי היופי הוא רק חיצוני, והרי חומר הגלם הוא מה שקובע. חפשו מתקין מקצועי להתקנה מושלמת. שיהיה בהצלחה!

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו