הסרת קעקועים בשיטה חדשנית ללא צלקות

הסרת קעקועים מתאפשרת כיום בדרך ייחודית שאינה מצריכה ניתוח. טכנולוגיית Fotona qx max מאפשרת לכם ליהנות משיטת הסרה יעילה, מהירה וכמעט לא מורגשת. מה עליכם לעשות בטיפול כדי להבטיח הסרת קעקועים ללא עוררין? כל מה שרציתם לדעת על הסרת קעקועים בלייזר – במאמר שלפניכם!

חובות הטיפול של הפציינט

  • התייצבות לכל סדרות המפגשים שייקבעו. בדרך כלל צפויות 3 פגישות לבעלים של קעקוע בודד ו- 7-15 פגישות למי שיש לו כמה קעקועים או קעקוע ענק המכסה חלק נכבד מהגוף.
  • מריחת חומר מאלחש דגדוגים וכאבים למניעת הרגשה כלשהי מקרן הלייזר. החומר יסופק במכון בעת הגעתכם.
  • שיתוף פעולה עם מפעילי הקרן Fotona qx max עד גמר המפגש.

מטופלים שעומדים בדרישות אלו מבטיחים לעצמם הסרת קעקועים מהירה, יעילה ועל בסיס תוצאות עם עור חלק בלבד, ללא צלקות!

אופן ההתקשרות הראשוני בינכם לבין המכון

יש להתייצב במכון בפעם הראשונה ולקבוע תאריכים לטיפולים. במהלך פגישה זו הקעקועים שלכם יאובחנו ותקבלו לוח זמנים עם מספר פגישות החובה שלכם. במהלך הכנת הטיפול – יכינו מפעילי הלייזר את אורכי הגלים המתאימים בהתאם לצבעי הקעקועים שלכם.

תוצאות כבר בפגישות הראשונות

בשונה מהרבה מאד וטיפולי קוסמטיקה בהם החברות מבטיחות תוצאות רק בסיום המוחלט של הטיפול ומילוי רצף של לא מעט חובות טיפוליות, כאן ניתן להיווכח בהתקדמות כבר במהלך 1-2 המפגשים הראשונים. הקעקועים שלכם יהפכו לבהירים יותר, חלשים יותר מול רקע העור, עד להיעלמותם הטוטלית במפגש האחרון אשר נקבע לכם. ניתן לצפות בהתקדמות מהירה באופן יחסי בין מפגש למפגש. כלומר, יציאה שלכם ממפגש מתקדם יותר בלוח הזמנים תציג קעקוע חלש בהרבה ממה שהיה במפגש שקדם לו.

ללא תופעות לוואי

טיפול הסרת קעקועים זה הנו מהבודדים שאינו מכיל תופעות לוואי, לא פציעות, לא צלקות ועם החומר המאלחש שלנו גם כמעט ללא הרגשת כאב או דגדוג. ייתכנו הרגשות קלות של מגע הקרן. זהו אחד הטיפולים הידידותיים ביותר לאדם ולכן מאד מומלץ לדבוק בו על מנת ליישם הסרת קעקועים מלאה ללא תקלות כלשהן.

עלויות נגישות

המחיר של הטיפול אינו יקר ומאפשר לכל מי שיש לו קעקוע על עורו לממנו שלא בקושי. כל טיפול יתומחר בהתאם להיקף השימוש הנדרש בלייזר, כלומר בהתאם לגודלו ולפיגמנטציה שלו. בניגוד לניתוח, טיפול זה מתאפשר לביצוע בעלויות לא יקרות, מה שפותח דלת ללא מעט בעלי-קעקועים להסרה פשוטה וללא התחייבויות כלכליות מרובות. בנוסף לכך, מדובר באחד השירותים האיכותיים ביותר בתחום הקוסמטיקה שתוצאותיו משביעות רצון את המטופלים. בכל סשן – צוות המטפלים מוציא את המטופלים עם עור חלק ויפה, ללא סימנים וללא עקבות שהתבצע טיפול כלשהו. מי שמתעניין בהסרת קעקועים יעילה, ועם תוצאות טובות לעור המטופל מוזמן לפנות למכון הסרת קעקועים למידע נוסף!

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו