חשיבות הכושר בתקופת הקורונה

אז הקורונה כאן, ולא נראה שהיא מפנה את הזירה בקרוב. אין מה לעשות אלא להרגיל את עצמנו לשגרת חיים מתאימה אשר מאפשרת לנו להמשיך את החיים לצד שמירה על הבריאות שלנו ועל ההנחיות של משרד הבריאות. אין ספק שאחד המישורים המאתגרים בעידן הקורונה הוא נושא הכושר. כי אם אי אפשר לצאת בחופשיות, אי אפשר לבקר כרגיל במכון הכושר ולפגוש אנשים – הרי שהאפשרות שלנו לפעילות גופנית בהחלט מוגבלת.

כמה זה חשוב

אבל מנגד עלינו לזכור כי פעילות גופנית היא תנאי בסיסי לבריאות שלנו. ואם אנחנו רוצים לשמור על מערכת חיסונית תקינה ועל גוף בריא – אנחנו חייבים להתמיד בפעילות גופנית. לעולם לא יהיה נכון להזניח את העניין ולהרגיל את עצמנו לחיים שאינם מספיק פעילים. כי התוצאה היא פגיעה בבריאות, סרבול, ירידה בכושר וכמה עצוב – גם עלייה במשקל. אז אם גם אתם מגלים כי אינכם יכולים לבצע פעילות כושר כרגיל זכרו – יש אופציות שונות ואפשרויות לשלב פעילות כושר בחיי היום יום שלנו בשגרה הנוכחית.

להצטייד ולהתחיל להתאמן

גם בתוך הבית אפשר להתאמן, כי כושר זה לא דבר שמחייב יציאה או ביקור במכון, אפשר גם בבית להתעמל עם נעלי ספורט נוחות ולשפר את הכושר. כיצד? באמצעות ציוד אביזרים מתאימים וציוד ספורט הולם. יש כיום מכשירי כושר מסוגים שונים, אביזרים משלימים והדרכות מקצועיות שניתן לקבל אותם בלי לצאת מהבית. כל מה שצריך זה מוטיבציה ורצון להצליח. אז במקום לחפש תירוצים ולתלות את האשמה בנגיף המסתורי, כדאי להתחיל להיות פעילים. למצוא הדרכות, תרגילים מתאימים, ציוד הולם או מכשיר כושר מתאים – ולהיכנס לשגרת פעילות שמתאימה להגבלות הקורונה. בלי להיחשף לנגיף ובלי להסתבך עם כללים – לפעול ולשמור על כושר בתנאים הנוכחיים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו