ניתוח אף לפני ואחרי – 5 דברים שכדאי לקחת בחשבון

להתקדם לקראת ניתוח אף? להחליט לעשות את הצעד הזה? כן, זו החלטה חשובה מאוד. ואם אתם מתלבטים לגביה, כדאי לכם לקחת בחשבון את הדברים הבאים. כי ניתוח הוא לא דבר של מה בכך, ואחרי שמבצעים את הפעולה הזו – אין עוד דרך חזור. הבה ונפרט את הדברים שצריך לקחת בחשבון לפני שמנתחים.

אלו הדברים שצריך לקחת בחשבון

  1. לא תמיד התוצאה של לפני ואחרי ניתוח אף משביעת רצון. כן, יש אמצעים מתקדמים ומנתחים מקצועיים ומנוסים מאוד. אבל אף אחד לא יכול להבטיח לכם תוצאה מושלמת לפי טעמכם האישי.
  2. יש לבחור לאחר בירורים מקיפים את המנתח. כי יש הבדלים מהותיים בין מנתח אחד למשנהו. כדי להיות בטוחים שהמנתח מסוגל לקחת על עצמו את התפקיד ולבצע אותו בשלימות, הוא חייב להיות מנתח מומלץ בעל ניסיון רב בתחום ניתוחי אף.
  3. אתם צריכים לדעת מה תהיה התוצאה הצפויה של הניתוח. לשם כך ניתן להיעזר בתוכנה ייעודית. התוכנה מאפשרת לכם לראות את עצמכם עם האף החדש שלכם של אחרי הניתוח. כל זאת בתקווה שהניתוח יצליח והאף אכן יקבל את המבנה המדויק אליו אתם חותרים.
  4. הניתוח כרוך גם בכאבים ובתהליך ריפוי שצריך את הזמן שלו. עליכם לבדוק עם עצמכם אם הדבר הזה מתאים לכם בשלב זה של החיים. כי צריך סבלנות ואורך רוח עד שיתאפשר לכם לצאת מהבית ולהציג את עצמכם מול החברה עם המראה החדש.
  5. יש לבדוק שוב כי ההחלטה לבצע את הניתוח מגיעה ממקום אמיתי, ולא בגין לחץ חברתי או מקור רגשי שאינו מוצדק. כי אם מראה האף תקין ואפילו מחמיא, אין סיבה לגעת בו ולסכן את המראה שלו.

לעוד מידע, בקרו באתר https://nose.co.il/

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו