באילו סיטואציות רצוי לפנות ליועצת זוגית?

ההחלטה לפנות לקבלת ייעוץ זוגי היא החלטה קשה ורבת משמעות. פירוש הדבר שאתם למעשה מודים בכך שמערכת היחסים שלכם איננה מושלמת כפי שחשבתם, ושאתם לא מצליחים לשקם אותה בכוחות עצמכם. יחד עם זאת, לא כל קושי בזוגיות מצריך פנייה לאיש מקצוע, ולכן במסגרת מאמר זה נתאר בפניכם חלק מהסיטואציות שבהן כדאי לכם לפנות אל יועצת זוגית.

 

כשאתם כבר לא מדברים כמו פעם

 

פעמים רבות מערכות יחסים נופלות על קשיים בתקשורת. העניין הוא שלא אחת קורה שבני הזוג הספיקו לצבור כל כך הרבה מטענים רגשיים, שהם כבר לא מסוגלים לנהל תקשורת כנה ופתוחה. זאת בדיוק הנקודה שבה יועצת זוגית יכולה להתערב ולהנחות את בני הזוג בדיאלוג שיעזור להם להתקרב שוב.

 

כשאינכם מרוצים מחיי המין שלכם

 

כל זוג במערכת יחסים ארוכה חווה תנודות בחיי המין שלו, אבל כאשר אחד מהצדדים לא מרוצה מחיי המין הזוגיים במשך תקופה ארוכה, זה כבר סימן אזהרה די ברור לכך שייתכן שמדובר בבעיה שמשתרעת הרבה מעבר לחדר המיטות.

 

לאחר בגידה 

 

בגידה היא אחת מהסיבות הנפוצות ביותר שבגללן זוגות פונים אל יועצת זוגית, וזה לא מפתיע, מפני שבגידה איננה רק בגידה במובן הגופני, אלא בעיקר בגידה באמון של הצד השני במערכת היחסים. מדובר בפגיעה שקשה מאוד להתאושש ממנה ללא עזרה של אשת מקצוע אשר מיומנת בשיקום מערכות יחסים לאחר בגידה.

 

כשמתחילים להישמע איומים בפרידה לעתים קרובות

 

אין ספק שזה נורמאלי וטבעי לריב מדי פעם, וזה גם לא נדיר להשמיע איומים בפרידה בניסיון להבהיר את עוצמת הרגשות. אולם כאשר האיום בפרידה נשמע לעתים קרובות מדי, קרוב לוודאי שכבר לא מדובר באיום סרק, אלא בסכנה של ממש. וזה בדיוק המקום שבו כדאי לפנות אל יועצת זוגית ברחובות, לפני שיהיה מאוחר מדי.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו