עגילי זהב – מה צריך לדעת לפני רכישה?

כשאנחנו בוחרות עגילים אנחנו עושות זאת כדי להוסיף יופי ואור לפנים שלנו, וכדי לבצע התאמה מושלמת בין פריט יוקרתי ונאה לבין הטוטאל לוק. עגילים יש כיום במגוון רחב של עיצובים וחומרים: יש המשובצים יהלומים ויש כאלה המשובצים אבנים טובות. עוד ניתן למצוא עגילי זהב עם חישוקים, עגילים מעוצבים בצורת מטבעות, עגילים בצורת ‘בננה’, כאלה שמעוצבים בעיצוב פרחים, כוכבים, ירחים… והרשימה עוד ארוכה. אבל מה כדאי שתדעי לפני שאת רוכשת עגילים? הנה כמה פרטים חשובים:

איכות הזהב

כיום יש לא מעט חנויות שמציעות עגילי “זהב” שבפועל מדובר בציפוי זהב או פליז. כדי לוודא שמה שאת קונה עשוי זהב אמיתי בדקי כי העגילים מכילים לפחות 14 קראט זהב וכי המשקל תואם את הקראט. בדקי כמה אחוזים של זהב יש בתכשיט ורכשי את הפריט מחנויות איכותיות בלבד, אם אלה עגילים או צמידים מזהב זה לא משנה.

בחירה און ליין

רבות הנשים אשר מבצעות קניית ביגוד ותכשיטים און ליין כדי לחסוך זמן, וגם בשל השארות בבית מסיבות כאלה ואחרות. כשאת מבצעת רכישה און ליין בדקי, מלבד משקל הזהב, גם את משקל התכשיט וודאי כי אינו כבד מידי. במידה ואת רוכשת עגילי מטבע או חישוק, בדקי מה קוטר או גודל המטבע או קוטר החישוק. 

התאמה לפנייך

עגילים כפי שהזכרנו, נותנים ‘בוסט’ נוסף לפנים ומאירים אותם. אבל בכול זאת יש לבצע התאמה של סוג העגיל והעיצוב שלכם למראה פנייך ולמבנה שלהן. התאימי עגילי ארוכים לפנים קטנות, עגילים צמודי אוזן לפנים ארוכות, ועגילי חישוק לפנים אובליות. בחרי צבעים שהולמים את גוון עורך והעזרי במדריכים לקניית עגילים שמתאימים לך. 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו