הקטנת חזה

ניתוח להקטנת חזה, הוא ניתוח להסרת שומן, רקמות ועור מיותר מהשדיים. אם יש לך שדיים גדולים שאינם בפרופורציות לשאר גופך וכן גורמים לך לכאבי צוואר, כאבי גב או תסמינים אחרים, ייתכן שאת צריכה לשקול ניתוח הקטנת חזה.

הקטנת חזה 

רוב הנשים שעושות הקטנת חזה מרוצות מאוד מהתוצאות בסוף ההליך. גברים עם מצבים כמו גינקומסטיה (שבהם השדיים הזכריים שלהם נעשים גדולים באופן חריג) עשויים לחוות גם כן טיפול שכזה..

מכיוון שמדובר בניתוח גדול, עליכם לדעת מה היתרונות, הסיבוכים האפשריים ומה הכרוך בהחלמה.

ייעוץ ניתוחי הקטנת חזה 

לפני הניתוח, תיפגשו עם המנתח מטעם אסטרה מדיקל כדי לדבר על ההיסטוריה הרפואית שלכם, גם אם אתן צריכות להוציא גוש מהשד שלכן, או שיש לכן מצבים רפואיים אחרים המשפיעים על השדיים. המנתח שלכן ישאל גם על ההיסטוריה הרפואית של המשפחה באופן כללי.

היו פתוחים לחלוטין עם המנתח, לגבי ההיסטוריה הרפואית שלכם ועל השאלה מדוע אתם רוצים לעבור הליך של הקטנת חזה. היו מוכנים לדון בכל הנושאים הרגשיים שהתמודדתם איתם לגבי השדיים שלכם וכל מצב גופני שהיה לכם.

צילום לפני ואחרי 

המנתח, עשוי לצלם את השדיים, למדוד אותם ולדבר עם המטופל ולשאול אותו (אותה – במקרה הזה) כמה רקמות השד יהיה עלי להסיר כדי להשיג את מטרת המטופל. מעבר לזה, תלמדו גם על הכנה לניתוח ותכנון זמן ההחלמה. ייתכן שתעבור בדיקת ממוגרפיה ושד לפני הניתוח.

במהלך ההתייעצות, המנתח ישאל על ההרגלים של המטופל, כולל אם הוא מעשן ואילו תרופות הוא לוקח. יתכן שהמטופל יצטרך להפסיק לעשן לפני הניתוח ולאחריו, כדי להבטיח ריפוי תקין ונכון, וכדי למנוע מצב של זמן החלמה ארוך יותר של המטופל.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו