ניתוח פלסטי וגינלי – בעד ונגד

עם השנים, אנחנו יכולים לראות עלייה במספר הגברים והנשים אשר מבקשים לעבור ניתוחים פלסטיים מסוגים שונים. בין היתר, העלייה נובעת מהעובדה שיש היום הרבה יותר אפשרויות לניתוחים מסוג זה. ניתוחים ספציפיים ואיכותיים יותר מאשר היו בעבר.

דוגמא טובה לכך, הוא ניתוח פלסטי וגינלי אשר מיועד לנשים בגילאים שונים. ניתוח זה נועד לשנות ולשפר את איברי המין הנשיים, קרי הנרתיק. ניתוח זה מתבצע על ידי רופאים מומחים בתחום הצרת נרתיק בעזרת טכניקות ושיטות מתקדמות. המטרה היא לשפר את הנראות וכן את התחושה, בין אם זה באופן כללי ובין אם זה בעת קיום יחסי מין.

עולה שאלה, האם זה משתלם. הרי במשך שנים רבות לא היו ניתוחים פלסטיים באזור זה של הגוף, אז האם כעת כשיש אפשרות לעבור את הניתוח, זה אכן מומלץ או שמא אפשר לוותר על זה.

לפני שנציג טיעונים בעד ונגד, חשוב להדגיש, מעבר לשאלה האובייקטיבית האם זה נכון או לא, הרי בסופו של דבר, התשובה שכל מטופלת צריכה לקבל, היא גם על בסיס נתונים כגון, מי הרופא המטפל, איזה ניסיון יש לו, איזה סוג ניתוח הוא מציע ומה ההשפעות שלו.

בעד ונגד הניתוח

בעד, עצם העובדה שיש היום אפשרות כזו מלמדת שסוג כזה של ניתוחים הוא הכרחי עבור נשים מסוימות, יתרה מזו, זה מלמד שיש את הטכנולוגיה והכלים הנדרשים בשביל לעבור ניתוח וגינלי כמו שחזור קרום הבתולין. זה יכול לשפר את ההרגשה והביטחון העצמי, וכן את התחושה הפיזית, ויש מקרים שהניתוח אפילו יכול לעזור מסיבות בריאותיות.

נגד, שוב, זה תלוי מי הרופא וכיצד הניתוח מתבצע. בכל ניתוח יש רמה מסוימת של סיכון, וזו תמיד סיבה טובה מדוע צריך לחשוב פעמיים לפני שמחליטים לעבור ניתוח שאיננו חובה מבחינה רפואית.

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו