אז ניסיתי שמפו של קמילוטרקט וזה מה שחשבתי

החל מגיל 30 גיליתי שהשיער שלנו כבר אינו כמו תמול שלשום. הקרקפת התייבשה מעט, הנפח שתמיד אפיין את התלתלים שלי ירד, והשיער הפך דליל וגם כזה שהופיעו עליו קשקשים. מצב זה לא היה מקובל בעיני ועשיתי את כל מה שניתן כדי לשנות אותו. התחלתי לצרוך ויטמין B כדי לקבל יותר ברזל בגוף, כמו גם אבץ וסידן ובהחלט ששינויים אלה עזרו להחזיר מעט את נפח השיער ולמלא אותו. אבל מה לגבי היובש שבקרקפת והקשקשים? במקרה כזה הבנתי ששינוי סוג השמפו בו אני משתמשת, יכול לעזור לי מאד!

מה קרה כשניסיתי שמפו של קמילוטרקט?

זה נכון שקל ונוח יותר לקנות שמפו זול בסופר מרקט. שמפו לשיער שאני לא תמיד בטוחה שהוא טוב אבל כן בטוחה שהוא זול (בדקו מבצע על קמילוטרקט בפארמה סייל). עם זאת הפעם, למען בריאות השיער שלי, החלטתי להשקיע יותר ולבחור שמפו טבעי שאפשר להזמין און ליין מחנויות טבע. 

 

אחד מה’שמפואים’ שניסיתי ההיה שמפו של קמילוטרקט המכיל ריכוז גבוה של מרכיבים אקטיביים ושמנים טבעיים. המוצר מכיל תמציות איכותיות שמונעות ומנקות קשקשים ומטפחות את השיער. בין היתר מיצוי הצמחים שמכיל השמפו כמו קמומיל סירפד ורוזמרין מטיב עם השיער ממלא אותו ושומר על שיער בריא וחזק. 

שמפו נוסף שהחלטתי לנסות הוא שמפו שמכיל קומבינציית חומרים טבעיים שמונעים קצוות מפוצלים וקשקשים. השמפו מרגיע את הקרקפת: מה שעזר גם בטיפול בעור יבש וגם עם אדמומיות שהייתה לי על הקרקפת. המוצר מספק חיזוק של שורשי השיער ובכך מראה פחות דליל. 

לסיכום בכול הנוגע לשיער – אין מה להתקמצן. הזמנה של מוצרי איכות טבעיים לרכישה אונליין יכולה לשנות עבורכם את כל הדרך שבה אתם מטפלים בשיער שלכם ואת הדרך בה הוא מעוצב. 

 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו