אוהלים להשכרה

מגוון השימושים באוהל הוא רחב מאוד. מכנסים ואירועים גדולים ועד לאוהלי אבלים. אירועים רבים מסוגים שונים נערכים באוהלים. לאוהל יתרונות רבים, אולי החשוב מביניהם הוא המיקום שתוכלו להקים בו את האוהל. תוכלו למצוא מקום עם השראה עבורכם כמו על חוף הים או בקרחת יער בו תקימו את האוהל אפילו בחצר הבית או בגינה תוכלו להקים אוהל.

אוהל קטן בינוני וענק

אוהלים להשכרה מוצעים בטווח גדול מאוד של גדלים (ראו באתר https://natanovtents.co.il). על פי גדול האירוע, כמות המשתתפים והתפאורה באוהל תוכלו לקבוע מהו הגודל הנדרש עבורכם. רוחב האוהל נע בין 3 מטרים ליותר מ – 30 מטרים ואורכו נמדד בכפולות של 3 או 5 מטרים כפי הצורך. טווח הגדלים במ”ר נע בין 9 ל3000 מ”ר ויותר.

עיצוב אוהל ותפאורה

כדאי לבחור את עיצוב פנים האוהל בהתאם לאירוע. חברות רבות ייתנו לכם אגם את השירות הזה. אם אתם מתכננים אירוע מפואר כמו חתונה או ערב התרמה וכדו’, תוכלו להקים במות גדולות ומכובדות, תוכלו לפרוס וילונות יוקרתיים וכדו’. בכל אירוע חשוב לשים לב לעיצוב המתאים לאופיו.

מיזוג חלל האוהל

לא כדאי לשכוח את עניין המיזוג. על מנת להשרות אווירה נוחה ונעימה באוהל, חשוב מאוד לדאוג לטמפרטורה הנכונה בחלל. זה משתנה בין השימוש של האוהל. אם הוא נועד למשל לחתונה רבת משתתפים חשוב להתקין כמות ראויה של מזגנים או מצננים בטמפרטורה המתאימה לרוקדים.

מנגד באירועים מצומצמים או באוהלי אבלים לא עלינו, נצטרך אמנם להתקין מיזוג אך במידה פחותה יותר, בכמות ובטמפרטורה מתאימה.

חשוב לשכור את שירותיה של חברת נתנוב אוהלים להשכרה, מקצועית ואמינה. העומדת בתקני הבטיחות הנדרשים. על מנת להבטיח אירוע ברמה ולא פחות מכך בטוחה לכל המשתתפים.

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו