הלבשה תחתונה לכלות שאת חייבת ליום חתונתך!

שמלת הכלה היא לא עוד שמלה רגילה כך שעלייך לבחור מראש את פריטי ההלבשה התחתונה שתלבשי מתחת לשמלה, ממש כמו שאת בוחרת תכשיטי כלה. הצבע של הפריטים יהיה כמובן לבן כאשר נשים דגש על נוחות, איכות, עיצוב והתאמה ליום המיוחד שלך. אם את מתכננת מסיבת רווקות צפוי שתקבלי פריטי הלבשה תחתונה לכלות במתנה. המדריך הבא נועד לסייע לכלות שמעוניינות בפריטי הלבשה תחתונה איכותיים ונוחים ללא פשרות בתחום העיצוב. כדאי לזכור לכל אורך הדרך שאת הכי יפה כשנוח לך. 

הלבשה תחתונה לכלה עם אפקט חיטוב

לאחר ששמלת הכלה עברה התאמה מדויקת למבנה הגוף שלך לא כדאי להחליט ברגע האחרון ללבוש מחטב. אם לא התאמת את השמלה מראש למבנה הגוף שלך עם מחטב – וותרי על המחטב. אלו שבוחרות ללבוש מחטב מתבקשות לזכור שיהיה עליהן ללבוש אותו במהלך מספר שעות כך שחשוב לבחור במחטב נוח. 

מה הכי מתאים לשמלה שלי?

הלבשה תחתונה לכלה היא חלק בלתי נפרד מהמראה כולו. יש לבחור את הפריטים על פי הסגנון של השמלה בכדי להבטיח שיהיו נוחים ובלתי נראים, למשל אם החלטת לשים עגילים לכלה עם פנינה, לבשי בגדים תחתונים בצבע תואם. ההלבשה התחתונה צריכה למלא את תפקידה מתחת לשמלה מבלי לבלוט החוצה.

הלבשה תחתונה נוחה לכלות

יום החתונה הוא אחד הימים העמוסים והמלחיצים ביותר. תהיי את חכמה מרוב הכלות ואת תכבידי על עצמך שלא לצורך. תבחרי נכון בפריטי הלבשה תחתונה נוחים ובלתי מורגשים. יש להתאים נכון את המידות למבנה הגוף ולא להתפשר על פחות מבדים איכותיים ומידות מדויקות. חזייה גדולה או קטנה תגרום לתחושת אי נוחות וכך גם מידת תחתונים לא נכונה. מגיע לך שיהיה לך נוח ביום המיוחד שלך. את הסגנון של הפריטים (רומנטי, קלאסי וסולידי או סקסי) תבחרי בהתאם לטעמך האישי ולאופי של האירוע. 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו