חזייה רפואית לאחר ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח נפוץ בעיקר בקרב נשים מעל גיל  20- 40 אשר רוצות להנות ממראה חזה מורם ומעוצב. גם נשים בגילים צעירים ומבוגרים יותר בוחרות בניתוח גם כדי לעצב את החזה כמה שיותר מוקדם וגם כדי להרים את החלק החשוב הזה בגוף אשר נמשך מטה עם השנים בשל כוח הכבידה. 

ניתוח הרמת חזה – למרות הזמן שהוא אורך וההכנות שהוא דורש – אינו ניתוח מסובך או מסוכן בדרך כלל. לאחר תיאום צפיות בין המנתח למנותחת מבצע הכירורג חתך סביב הפטמות ואסיפה של העור הרפוי ולאחר מכן הצבה מחודשת וטבעית של הפטמה, הרמה של השד והסרת עודפי עור עד עיצוב מלא של החזה שכעת הופך מורם קטן יותר ומעוצב יותר. 

ניתוח כזה אינו מסובך אבל לאחר שהוא קורה דרושה תמיכה מלאה לשדיים על מנת לשמור אותם זקופים ומעוצבים. חזייה לאחר ניתוח הרמת חזה תעזור לשמור על תוצאות הניתוח ותספק תמיכה מלאה ומענה רפואי לתקופת ההחלמה. 

מה הופך חזייה רפואית לטובה יותר לאחר הרמת חזה?

יש כמה קריטריונים בהם החזייה עומדת, כמו: שמירה על תוצאות הניתוח ועל חזה מורם עד ההחלמה. הפחתת כאבים ולחץ על השדיים. החזייה אינה לוחצת על תפרים ואידיאלית מבחינת הנוחות. מדובר בפריט נוח שאפשר לישון עמו שאינו יוצר גירויים בעור בזמן שהבד חייב להיות היפו אלרגני כדי להגן נגד זיהומים חיידקים ופטריות על העור. 

בשל כל היתרונות: כדאי לבחור מוצר איכותי בלבד מתוך חנויות כמו איסבלה המומחיות בהתאמת חזיות לאחר ניתוח הרמת חזה. 

כתוב/כתבי תגובה

Call Now Buttonהתקשרי עכשיו